Üyeliğimi Dondurabilir miyim?

Bu konuda çok esnek bir politikamız var. Uzun süreli üyelik sahipleri hiçbir sebep göstermeden üyeliklerini arzu ettikleri kadar dondurabiliyorlar. Üyelik dondurma işlemini, üyelik panelinizden yapabilirsiniz. Üyelik Durumu seçeneğinin altında Üyelik Dondur seçeneğini göreceksiniz. Yıllık üyeliği bulunan üyelerimiz üyeliklerini arzu ettikleri kadar dondurabilirler. 

Üyelerimizin dikkat etmesini arzu ettiğimiz konu, her bir dondurma işleminin 1 aylık bloklar halinde yapıldığıdır. Esnek sistemimiz, dondurma işleminin arzu edildiğinde iptaline izin vermektedir. Yani, üyeliğini donduran bir üyemiz dondurma periyodu olan 1 aylık sürenin bitmesini beklemeden, arzu ettiğinde üyeliğini tekrar aktif hale getirebilmekte ve spor yapmaya başlayabilmektedir. Ancak 1 aylık dondurma süresinde kalan zaman yanmış olmaktadır. 

Üyeliğini 1 aydan daha uzun bir süre dondurmak isteyen üyelerimizin, ilk ay sonrasındaki aylık 9.90 TL'lik bir ücret ödemesi gerekiyor. Dondurulmuş olan üyeliğinizi sürenin bitmesini beklemeden istediğiniz an yine Üyelik Durumu seçeneği altından aktive edebiliyorsunuz.

Üyelik dondurma seçeneği sadece yıllık üyelik sahiplerine sunulmaktadır.

Bu Cevap Yardımcı Oldu mu?