Otomatik ödeme talimatınız, firmanızla yapmış olduğumuz anlaşma sonucunda yararlandığınız avantajlı indirim oranıyla, fiyat ayarlamaları ve benzeri değişikliklerden etkilenmeden ödeme yapmaya devam etmenizi sağlamaktadır. Abonelik modeliyle çalışan aylık üyelikler için sistemimiz tarafından otomatik ödeme talimatı oluşturulmaktadır. Siz oluşturulan bu otomatik ödeme talimatını iptal etmediğiniz sürece üyeliğiniz otomatik olarak uzatılmaktadır. Otomatik ödeme talimatınızı iptal ettiğinizde, talimatınızın geçerli olduğu avantajlı indirim oranı kullanılarak hesaplanmış olan fiyattan tekrar ödeme yapamayacağınıza lütfen dikkat edin. Otomatik ödeme talimatlarının tutarları fiyatlarımızda yaptığımız artış oranında artırılırlar. 

İptal edilen otomatik ödeme talimatı tekrar aktif hale getirilememektedir. Otomatik ödeme talimatı, ancak üye tarafından yeni bir ödeme yapıldığında oluşturulabilmektedir.

Vermiş olduğunuz otomatik ödeme talimatınızı web sitemizden çok kolay bir şekilde iptal edebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatını dilediğiniz zaman yenileme sayfasından iptal edebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatını iptal etmeniz durumunda da, üyeliğinizi, bitiş tarihine kadar kullanabilirsiniz.

 

Bu Cevap Yardımcı Oldu mu?