Kişisel Antrenörler (PT)

ENGİN MİDİLLİ

Personal Trainer

Kocaeli Spor Akademisinde eğitimini tamamlayan Engin Midilli kaynağı bilim olan hizmetiyle istediğinizde yerde hedefinize ulaşmanız için destek veriyor. 

Uzman Detayı

BİLGE KAAN TULGAY

Personal Trainer

Gedi̇k Üni̇versi̇tesi̇ Beden Eği̇ti̇mi̇ ve Spor Yüksek Okulu eğitimine devam eden Bilge Kaan Tulgay 7 senedir fitness ile ilgilenmektedir. 

Uzman Detayı

OSMAN ÇELİK

Personal Trainer

Fitness Pilates

Türkiye Cimnastik Fedarasyonu onaylı sertifikalarına sahip merkezinde omurga sağlığı üzerine yoğunlaşan eğitimler ile duruş bozukluklarını gidermede ve form korumada yardımcı olmaktadır. Osman Çelik aynı zamanda modern dans ve bale sanatçısıdır. 

Uzman Detayı

Yankı Tansuğ

YAK Program Kurucusu

Fitness

1972 Adana doğumlu Yankı ağırlık çalışmanın yanında birçok sporla ilgilenmiş (kaya tırmanışı, dağ maratonu, yüzme, dağcılık, voleybol, yelken) ve son zamanlarında özellikle Powerlifting ve CrossFit’e ağırlık vermiştir. YAK Progra...

Uzman Detayı

Leyla Zerger Sidal

Yoga

Eski beyaz yakalı olan Leyla yoga ile tanıştıktan sonra 200 saatlik eğitmenlik eğitimini Naz Şarman ve Mey Elbide alıyor ve yoganın sadece matın üzerinde olmadığını fakediyor. ve Bali’de “High Vibe Yoga” ya katılarak yeni bir sürece giriyo...

Uzman Detayı

EMRAH YİLMAZ

Personal Trainer

Fitness

Milli sporcumuz olan Emrah Yılmaz  8 yıldır fitness sporuyla ilgilenmektedir. Fitness,kinesis,powerplade,pilates reformer gibi alanlarda eğitim almış. 3. kademe fitness eğitmenidir. 

Uzman Detayı

ERMAN ÇELEN

Personal Trainer

Maltepe Üniversitesi mezunu olan Erman Çelen antrönörlük kariyerini kişisel eğitmen olarak sürdürmektedir.

Uzman Detayı