Türkiye'nin En Esnek Spor Merkezi Üyeliği

Çift Kişilik Sinema Bileti Hediyeli!

Üstelik Üyelik %15 İndirimli!

Kampanya Kodu: SİNEMA

İlk 100 Yeni Üyemize %15 İndirim ve 2 Kişilik Sinema Aktivitesi

31 Ağustos 2018'e kadar üyelik paketi satın alan yeni üyelerimize, değeri 70 TL’ye varan Türkiye’nin her sinemasında, üstelik 3D ve IMAX seanslarında da geçerli olan çift kişilik sinema aktivitesi hediye ediyoruz!

Üstelik Premium Sports & Merits üyelik ücretinizde de %15 oranında indirim yapıyoruz!

Kampanya Kodunuz: SİNEMA


Kampanya Şartları

  • Ağustos ayı sonuna kadar üyelik paketi satın alan yeni üyelere 3D ve IMAX salonlar da dahil olacak şekilde, tüm sinema salonlarında geçerli; 1 Aylık 1 Kez Çift Kişilik Sinemaya Gidişi Kapsayan Sinemia Premium üyeliği hediye edilecektir.
  • Spor merkezlerine yer bildirimi yapmak için gerekli olan “Geçerli Üyeliği” bulunmayan Sports & Merits üyeleri, "SİNEMA" kampanya kodunu kullanarak yapacakları üyelik satın almaları ile kampanyadan yararlanabilirler. Geçerli üyeliği bulunan Sports & Merits üyeleri kampanyadan yararlanamazlar.
  • Hediyeye hak kazanan Sports & Merits üyelerinin hediye Sinemia Premium üyelik kartları, Sports & Merits üyelik profilinde kayıtlı adreslerine gönderilecektir. Hediye üyelikler 1 Aralık 2018 tarihe kadar aktive edilebilecektir. Hediye üyeliklerin aktive edildikleri tarihten sonraki 1 ay içerisinde kullanılması gerekmektedir.
  • Hediye Sinemia Premium üyeliği aktivasyon ve kullanım bilgileri kampanyadan yararlanmaya hak kazanan üyelerimize üyelik kartları ile birlikte gönderilecektir.
  • Sinemia Premium, paket süresi sonunda farklı bir paket tipine çevrilebilecek veya mevcut paket üzerinden otomatik yenilenerek kullanılmaya devam edilebilecektir.
  • Kampanya son katılım tarihi 31 Ağustos 2018, saat 23:59 olarak belirlenmiştir. Sports & Merits, son katılım tarihinden bağımsız olarak kampanyayı daha önce de sona erdirme ve/veya kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Sports & Merits Nedir?

Tek bir spor salonuna bağlı kalmak mecburiyetine son vererek, -şimdilik- İstanbul, İzmir ve Ankara’da anlaşmalı spor merkezine tek üyelikle yüzlerce aktiviteye erişim imkanı sağlıyoruz.

"Türkiye'nin En Esnek Spor Merkezi Üyeliği" olarak, yoga, fitness, yüzme, kick box, dans gibi yüzlerce aktivite yapma imkanını, istenen gün ve saatte, anlaşmalı lokasyonlarda tek üyelikle uygun fiyata sunuyoruz.

Sabah evinizin yakınında streching, öğlen ofisiniz çevresinde kardiyo, akşam katılacağınız davet öncesinde spinning, ya da iş seyahati için şehir dışında, dilediğiniz üye spor merkezinde, dilediğiniz gün ve saatte...

Üstelik tek bir spor merkezi üyeliğinden daha uygun fiyata!

Sports & Merits Nasıl Çalışır?

Fitness, Yoga, Yüzme, Kickbox, Spinning, Zumba, Vücut Geliştirme, Boks ve Daha Fazlası İçin Tek Üyelik: Sports & Merits

Kayıt Olun

1. KAYIT OLUN

Şirket e-posta adresinizle kayıt olun. Şirketiniz kayıtlı değilse, bizi şirketinizin insan kaynakları ile temasa geçirin.

Kayıt Olun

Üyelik Satın Alın

2. ÜYELİK SATIN ALIN

Cazip fiyatlarla aylık, 3 aylık, 6 aylık veya yıllık üyelik seçeneklerinden dilediğinizi kolayca satın alın.

Üyelik Alın

Spor Yapmaya Başlayın

3. SPOR YAPMAYA BAŞLAYIN

Ağımızdaki spor merkezlerinden istediğinize gidin ve istediğiniz sporu yapmaya başlayın!

Spora Başlayın


ÇALIŞANLARI SPORTS & MERITS İLE SPOR YAPAN BAZI ŞİRKETLER


Sıkça Sorulan Sorular

Sports & Merits Üyeliğimi Nerelerde Kullanabilirim?

Üyeliğinizi İstanbul, Ankara ve İzmir'deki 100'e yakın spor merkezinde kullanabilirsiniz.

Sports & Merits üyeliğinizi nerelerde kullanabileceğinizi spor merkezleri sayfasında görebilir, istediğiniz bölge ve aktiviteye göre filtreleyebilirsiniz.

Spor Merkezleri


Spor Merkezlerindeki Havuzlardan da Yararlanabilir miyim?

Spor merkezlerinin detay sayfalarında aksi belirtilmediği müddetçe, havuzlar da dahil olmak üzere kendi üyelerine ücretsiz olarak sundukları tüm aktivitelerden faydalanabilirsiniz.


Spor Merkezlerinden Yararlanırken Zaman veya Aktivite Gibi Bir Sınırlama Var mı?

Üyeliğimiz kapsamında yer alan tüm spor merkezlerinden kendi sayfalarında duyurulan açılış - kapanış saatleri dahilinde hiç bir sınır olmaksızın yararlanabiliyorsunuz. Spor merkezinin kendi üyelerine sunduğu 'hafta içi üyeliği', 'gündüz üyeliği' ve benzeri sınırlar Sports & Merits üyeleri için geçerli değil!


Üyeler Spor Merkezlerinden Gün İçinde Sınırsız mı Yararlanıyor?

Üyelerimize spor merkezi kullanımına ilişkin hiç bir sınır getirmiyoruz. Üyemiz sabah bir spor salonunu kullanıp, akşam yine aynı salonu ya da başka bir salonu kullanabilir. Sports & Merits'le ne zaman istersen, ne istersen ve ne kadar istersen yapman mümkün!


Üye Olun

Siz de ağımızdaki tüm spor merkezlerini, tek bir spor merkezi üyeliğinden daha uygun fiyata kullanmak için hemen üye olun!

* Gmail, Hotmail gibi ücretsiz e-posta servislerini şuanda kabul edemiyoruz. Lütfen şirket uzantılı e-posta adresinizi yazınız.