Ümraniye Spor Merkezleri

Ümraniye'deki Spor Salonları

Ümraniye'deki spor merkezleri listeleniyor. Sports & Merits üyeliğiniz sayesinde, tüm bu spor merkezlerini tek üyelik ile kullanabilirsiniz.

Ayrıca Ümraniye Spor Merkezi Haritası sayfasından size en yakın spor merkezlerini bulabilir, spor merkezlerini dilediğiniz aktiviteye göre filtreleyebilirsiniz.

New-U Gym&More

İstanbul / Ümraniye

Cardio Crossfit Crosstraining Crunch   ve 16 daha...

Profesyonel eğitmen kadromuz eşliğinde fitness, grup dersleri, özel crossfit alanı ve stüdyo imkanları ile benzersiz bir spor deneyimine hazır olun!

Salon Detayı

Dream Spa & Fitness Four Points Sheraton

İstanbul / Ümraniye

Cardio Fitness Fonksiyonel Antrenman

Dream Spa & Fitness sağlıklı zayıflamadan başlayıp fit bir vücuda ulaşana kadar süren bir fitness programı içeriği ile pilatesten crossfite, fitnesstan cardio programlarına kadar zengin bir içeriğe sahiptir.

Salon Detayı

Kültür Spor Salonu

İstanbul / Ümraniye

Cardio Crunch Fitness Vücut Geliştirme

Ümraniye'nin merkezinde bulunan salonumuzda sağlığa ve fit görünüme ulaşmak artık zor değil...

Salon Detayı

Central Point Fitness

İstanbul / Ümraniye

Aerobik Bisiklet Crosstraining Fitness   ve 8 daha...

CPF 3000 m2'lik geniş alana yayılan istasyonlar ve özel salonları ile ferah bir ortam sunuyor! Geniş ve yüksek teknolojili, modern ekipman parkuru her an elinizin altında!

Salon Detayı

İstanbul / Ümraniye Spor Salonları

Sports & Merits üyeliğiniz ile sadece Ümraniye'deki spor merkezlerini değil, ağımızda bulunan tüm spor merkezlerini tek üyelik ile kullanabilirsiniz.

Yukarıda listelenen spor merkezlerinde cardio, crossfit, crosstraining, crunch, dövüş sporları, fitness, fonksiyonel antrenman, jimnastik, kickboks, masaj, pilates, pilates reforme, pt (özel ders), sauna, streching, trx, vücut geliştirme, yoga, zumba gibi aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz.