Sancaktepe Spor Merkezleri

Sancaktepe'deki Spor Salonları

Sancaktepe'deki spor merkezleri listeleniyor. Sports & Merits üyeliğiniz sayesinde, tüm bu spor merkezlerini tek üyelik ile kullanabilirsiniz.

Ayrıca Sancaktepe Spor Merkezi Haritası sayfasından size en yakın spor merkezlerini bulabilir, spor merkezlerini dilediğiniz aktiviteye göre filtreleyebilirsiniz.

Fitinn Wellness & Fitness Club

İstanbul / Sancaktepe

Fitness

Kondisyon bisikletleri, vücut ve kas geliştirmeye yönelik makineler ve serbest ağırlık aletlerinin bulunduğu fitness salonunda uzman eğitmenler tarafından verilen bireysel programlar ile formunuzu koruyup ideal ölçülere sahip olabilirsiniz.

Salon Detayı

Sarıevler Sports Universe

İstanbul / Sancaktepe

Aerobik Aikido Aqua Gym Boks   ve 36 daha...

Sancektepe - Sarıevler Sitesi içinde 2500 metre kapalı alan 4500 metre açık alan toplamda 7000 metre kare alan içinde bulunan Sancaktepe'nin en büyük ve en kapsamlı spor ve sağlık kulübü Sports Universe hizmetinizde.

Salon Detayı

İstanbul / Sancaktepe Spor Salonları

Sports & Merits üyeliğiniz ile sadece Sancaktepe'deki spor merkezlerini değil, ağımızda bulunan tüm spor merkezlerini tek üyelik ile kullanabilirsiniz.

Yukarıda listelenen spor merkezlerinde fitness, aerobik, aikido, aqua gym, boks, bootcamp, bosu, cardio, circuit training, crossfit, crosstraining, crunch, cycling, dans, dövüş sporları, express abs, fonksiyonel antrenman, gym stick, jimnastik, karate, kickboks, masa tenisi, masaj, medikal fitness, pilates, pilates reforme, pt (özel ders), sauna, spinning, step, streching, taebo, taek wondo, tenis, trx, vücut geliştirme gibi aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz.


Sports & Merits - Hopi Kampanyası