Maslak Spor Merkezleri

Maslak'taki Spor Salonları

Maslak'taki spor merkezleri listeleniyor. Sports & Merits üyeliğiniz sayesinde, tüm bu spor merkezlerini tek üyelik ile kullanabilirsiniz.

Ayrıca Maslak Spor Merkezi Haritası sayfasından size en yakın spor merkezlerini bulabilir, spor merkezlerini dilediğiniz aktiviteye göre filtreleyebilirsiniz.

Urban Riders - Maslak

İstanbul / Maslak

Spinning

Urban Riders ile kalori yakmayı ve kendine meydan okumayı ortak paydada buluşturabilirsiniz. Hızlıca forma girerken eğlenmek, günün stresini atmak artık senin elinde!

Salon Detayı

Kula Yoga

İstanbul / Maslak

Yoga

Kula Yoga, tam olarak isminin anlamını hedefleyen bir yoga stüdyosu. Sanskritçe bir kelime olan “Kula”, bir öğretide beraber gelişen, büyüyen insanlar anlamına geliyor.

Salon Detayı

Massport Health Club

İstanbul / Maslak

Boks Cardio Circuit Training Crunch   ve 20 daha...

Massport'un 13.000 m2'lik fitness alanında senin için sessiz cardio alanı yarattık. Orman manzarasında, son teknoloji Technogym ekipmanlarında sporun ritmiyle seni baş başa bırakıyoruz.

Salon Detayı

İstanbul / Maslak Spor Salonları

Sports & Merits üyeliğiniz ile sadece Maslak'taki spor merkezlerini değil, ağımızda bulunan tüm spor merkezlerini tek üyelik ile kullanabilirsiniz.

Yukarıda listelenen spor merkezlerinde spinning, yoga, boks, cardio, circuit training, crunch, dövüş sporları, fatburning, fitness, fonksiyonel antrenman, karate, kickboks, kinesis, masa tenisi, pilates, pilates reforme, pt (özel ders), sauna gibi aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz.