Maslak Spor Merkezleri

Maslak'taki Spor Salonları

Maslak'taki spor merkezleri listeleniyor. Sports & Merits üyeliğiniz sayesinde, tüm bu spor merkezlerini tek üyelik ile kullanabilirsiniz.

Ayrıca Maslak Spor Merkezi Haritası sayfasından size en yakın spor merkezlerini bulabilir, spor merkezlerini dilediğiniz aktiviteye göre filtreleyebilirsiniz.

Massport Health Club

İstanbul / Maslak

Boks Cardio Circuit Training Crunch   ve 21 daha...

Massport'un 13.000 m2'lik fitness alanında senin için sessiz cardio alanı yarattık. Orman manzarasında, son teknoloji Technogym ekipmanlarında sporun ritmiyle seni baş başa bırakıyoruz.

Salon Detayı

Urban Riders - Maslak

İstanbul / Maslak

Boks Cycling Kickboks PT (Özel Ders)   ve 3 daha...

Urban Riders ile kalori yakmayı ve kendine meydan okumayı ortak paydada buluşturabilirsiniz. Hızlıca forma girerken eğlenmek, günün stresini atmak artık senin elinde!

Salon Detayı

Maslak Ocean Club Fitness & Spa

İstanbul / Maslak

Aikido Cardio Crunch Fitness   ve 11 daha...

Ocean Club'da, sağlığınıza ve kendiniz ile ilgili hedeflerinize yönelik en doğru egzersizi ve beslenme programınızı, sizi zirveye ulaştıran doğru, akılcı, bilinçli ve size özel danışmanlık hizmeti bulacaksınız.

Salon Detayı

İstanbul / Maslak Spor Salonları

Sports & Merits üyeliğiniz ile sadece Maslak'taki spor merkezlerini değil, ağımızda bulunan tüm spor merkezlerini tek üyelik ile kullanabilirsiniz.

Yukarıda listelenen spor merkezlerinde boks, cardio, circuit training, crunch, dövüş sporları, fatburning, fitness, fonksiyonel antrenman, karate, kickboks, kinesis, masa tenisi, pilates, pilates reforme, pt (özel ders), sauna, spinning, streching, tenis, trx, wingchun, yoga, yüzme, zumba, cycling gibi aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz.


Sports & Merits - Hopi Kampanyası