Kadıköy Spor Merkezleri

Kadıköy'deki Spor Salonları

Kadıköy'deki spor merkezleri listeleniyor. Sports & Merits üyeliğiniz sayesinde, tüm bu spor merkezlerini tek üyelik ile kullanabilirsiniz.

Ayrıca Kadıköy Spor Merkezi Haritası sayfasından size en yakın spor merkezlerini bulabilir, spor merkezlerini dilediğiniz aktiviteye göre filtreleyebilirsiniz.

Powerfull Athletic Club

İstanbul / Kadıköy

Cardio Fitness Pilates PT (Özel Ders)

Fenerbahçe'nin bol oksijenli ortamında tamamı denize karşı olan gym - cardio bölümümüzde keyifli dakikalar geçirmek için siz de aramıza katılın.

Salon Detayı

Powerfull Athletic Club - Caddebostan

İstanbul / Kadıköy

Cardio Fitness Masa Tenisi Pilates   ve 3 daha...

Hedeflerinizi gerçekleştirirken Technogym’in Wave, Vario gibi sadece bu markaya özel cardio cihazlarının yanında koşu bandı, bisiklet, Synchro, kürek gibi ekipmanlarını da kullanarak daha efektif çalışmalar yapabilirsiniz.

Salon Detayı

Euro Gym Acıbadem

İstanbul / Kadıköy

Fitness Pilates Sauna Yoga

2005 yılından beri Anadolu yakasında bir marka olan Euro Gym Acıbadem, benzersiz bir spor deneyimini sizlere sunabilmek için tesislerini son teknoloji ekipmanlarla sürekli olarak yenilemektedir.

Salon Detayı

Yoga Academy Bağdat Caddesi

İstanbul / Kadıköy

Yoga

Yoga Academy'nin amacı Yoga eğitimini bilimsel bir şekilde gerçekleştirmek, Yoga tekniklerini olduğu gibi vermek, insanların fiziksel, zihinsel ve ruhsal sağlığını geliştirmek ve spiritüel evrimine yardım etmektir.

Salon Detayı

İstanbul / Kadıköy Spor Salonları

Sports & Merits üyeliğiniz ile sadece Kadıköy'deki spor merkezlerini değil, ağımızda bulunan tüm spor merkezlerini tek üyelik ile kullanabilirsiniz.

Yukarıda listelenen spor merkezlerinde cardio, fitness, pilates, pt (özel ders) gibi aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz.


Sports & Merits - Hopi Kampanyaları