Kadıköy Spor Merkezleri

Kadıköy'deki Spor Salonları

Kadıköy'deki spor merkezleri listeleniyor. Sports & Merits üyeliğiniz sayesinde, tüm bu spor merkezlerini tek üyelik ile kullanabilirsiniz.

Ayrıca Kadıköy Spor Merkezi Haritası sayfasından size en yakın spor merkezlerini bulabilir, spor merkezlerini dilediğiniz aktiviteye göre filtreleyebilirsiniz.

Euro Gym Acıbadem

İstanbul / Kadıköy

Fitness Pilates Sauna Yoga

2005 yılından beri Anadolu yakasında bir marka olan Euro Gym Acıbadem, benzersiz bir spor deneyimini sizlere sunabilmek için tesislerini son teknoloji ekipmanlarla sürekli olarak yenilemektedir.

Salon Detayı

Mert Atlas Fitness Salonu

İstanbul / Kadıköy

Cardio Crunch Fitness Vücut Geliştirme

300 metrekare alanımda fitness trainer, personel trainer, fitness life coach, crossfit, fitboxing, bodybuilding, crossfit, cardio, pilates, boks, bilgili, tecrübeli, iş disiplinini edinmiş, yüksek lisans sahibi, güler yüzlü eğitmenlerimizle hizmet vermekteyiz.

Salon Detayı

Powerfull Athletic Club

İstanbul / Kadıköy

Cardio Fitness Pilates PT (Özel Ders)

Fenerbahçe'nin bol oksijenli ortamında tamamı denize karşı olan gym - cardio bölümümüzde keyifli dakikalar geçirmek için siz de aramıza katılın.

Salon Detayı

Atek Bisiklet

İstanbul / Kadıköy

Cycling

Salon Detayı

İstanbul / Kadıköy Spor Salonları

Sports & Merits üyeliğiniz ile sadece Kadıköy'deki spor merkezlerini değil, ağımızda bulunan tüm spor merkezlerini tek üyelik ile kullanabilirsiniz.

Yukarıda listelenen spor merkezlerinde fitness, pilates, sauna, yoga, cycling, superslow zone, tiyatro gibi aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz.