Beşiktaş Spor Merkezleri

Beşiktaş'daki Spor Salonları

Beşiktaş'daki spor merkezleri listeleniyor. Sports & Merits üyeliğiniz sayesinde, tüm bu spor merkezlerini tek üyelik ile kullanabilirsiniz.

Ayrıca Beşiktaş Spor Merkezi Haritası sayfasından size en yakın spor merkezlerini bulabilir, spor merkezlerini dilediğiniz aktiviteye göre filtreleyebilirsiniz.

Euro Gym Akatlar

İstanbul / Beşiktaş

Aerobik Aqua Gym Cardio Crosstraining   ve 13 daha...

Açık - kapalı yüzme havuzları, güneşlenme terasları, en son teknoloji ile donatılmış gym alanları, cross fit istasyonları, Türkiye'nin en önde gelen pilates stüdyosu olan PSA Pilates Sports Academy hepsi sizin için tasarlandı.

Salon Detayı

Gym Works Beşiktaş

İstanbul / Beşiktaş

Fitness

15 yıllık deneyimle Beşiktaş'ın kalbinde hizmet vermeye devam eden GYM Works spor salonları gelişmeye ve geliştirmeye devam ediyor.

Salon Detayı

Le Meridien İstanbul Etiler Explore SPA & Fitness

İstanbul / Beşiktaş

Boks Bosu Cardio Crunch   ve 13 daha...

Le Méridien Istanbul Etiler'de keşfetmeniz için özel masaj ve terapiler, buhar odaları, Türk Hamamı, ısıtmalı açık ve kapalı havuzları, özel dinlenme odaları ve fitness salonu sizleri bekliyor.

Salon Detayı

Carrera Bellevue Fitness & Spa

İstanbul / Beşiktaş

Aerobik Boks Bosu Cardio   ve 18 daha...

Carrera Fitness 4000 m² alanda, bölgenin en büyük yüzme havuzuna sahip tesis ayrıca son teknoloji gym ve cardio ekipmanları, boks ringi, pilates reformer stüdyo, crossfit alanları ve çok amaçlı stüdyolarla hizmet vermektedir.

Salon Detayı

Mercure Hotel Pasifik Fitness

İstanbul / Beşiktaş

Aerobik Aqua Gym Cardio Crunch   ve 8 daha...

Fit ve sağlıklı bir yaşam için, Mercure Hotel Pasifik Fitness'in ihtiyaçlara uygun kaliteli spor aletlerinin bulunduğu spor ve fitness merkezinde günlük egzersizlerinizi gerçekleştirebilir, formda kalabilirsiniz.

Salon Detayı

İstanbul / Beşiktaş Spor Salonları

Sports & Merits üyeliğiniz ile sadece Beşiktaş'daki spor merkezlerini değil, ağımızda bulunan tüm spor merkezlerini tek üyelik ile kullanabilirsiniz.

Yukarıda listelenen spor merkezlerinde aerobik, aqua gym, cardio, crosstraining, fitness, fonksiyonel antrenman, kangoo, masaj, pilates, pilates reforme, pt (özel ders), sauna, spinning, trx, vücut geliştirme, yüzme, boks, bosu, crunch, dövüş sporları gibi aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz.


Sports & Merits - Hopi Kampanyaları