İstanbul Sıcak Yoga

İstanbul Sıcak Yoga'yı ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir üyelikle kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!

Hakkında

Üyelik:
Klasik

Adres:
Metrocity AVM arka yokuşu - Ortabayır Mah. Dereboyu Cad. No: 104D Kağıthane / İstanbul

Telefon:
0530 230 22 96

  Bir üyelik ayı içinde her bir üyemiz 3 defa kullanım sağlayabilecektir.

Sıcak Yoga (Hot Yoga), sıcaklığı ve nemi özel olarak ayarlanmış stüdyoda yapılan bir yoga stilidir. 1970’lerden 2010’lara kadar ilk ve büyük çaplı olarak Bikram Yoga “sıcak yoga” (hot yoga) olarak bilinmekteydi. Geleneksel olarak Bikram Choudry’nin geliştirdiği stille ilişkilendirilmesine rağmen 2010 yılından itibaren farklı stillerdeki yogalar da sıcağın etkisini kullanmaya başlamış ve “sıcak yoga” (hot yoga) altında farklı stillerde dersler verilmeye başlanmıştır.

Sıcak Yoga (Hot Yoga) , dayanıklılığı arttırıcı, güçlü ve toksinlerden arındırıcı bir deneyim oluşturmak için ısı ve nemi doğru kombinasyonla kullanan bilişsel açıdan oldukça yoğun bir stildir. Uygulayanlar, belirlenmiş bir dizi poz sayesinde bireysel sınırlarını kavrar, derin odaklanmayı geliştirir ve mat üzerinde kendileriyle buluşurlar. Fiziksel olarak, ısıtılmış ortam arınmayı, dolaşımı ve hareketliliği destekler.

İstanbul Sıcak Yoga'yı ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir spor merkezi üyeliğinden daha uygun fiyata kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!