Private Gym House

Private Gym House'yi ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir üyelikle kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!

Hakkında

Üyelik:
Premium

Adres:
Fatih Sultan Mehmet Cad. Aydıntepe Sokak Beykoz / İstanbul

Telefon:
0216 485 91 51

Websitesi:
http://www.privategymhouse.com.tr/

  Sports&Merits üyelerine avantajlı paket fiyatları için 0216 485 91 51 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

  Demo dersi, personel training paketi satın alınmadığı durumda 100 TL+KDV olarak ücretlendirilir.

  DEMO DERS DETAYI;

  Kardiyovasküler Sistem Testi

  Alt üst ekstremite kuvvet testi

  Core testi

  Denge testi

  Esneklik testi

  FMS testi

Antrenman programlarımız her yaştaki bireyin antrenman yapabilmesine müsaade eder ve yaşınız ne olursa olsun, sistemimiz içerisinde size özel hazırlanmış programlardan yararlanabilirsiniz.

Çocuk - Genç - Orta ve İleri yaşta olmak sadece bir süreçtir. Önemli olan bu süreci, size özel hazırlanan antrenman ile alanında deneyimli olan bir eğitmen eşliğinde en etkili şekilde kullanmaktır.

Çok kalabalık bir ortamda, motivasyondan uzak ve yılda 3 veya 5 sefer belki de hiç gidemeyeceğiniz spor ortamları için üyelik yaptırıp enerjinizi, paranızı ama en önemlisi zamanınızı boşa harcamayın. Size kargaşadan uzak, rahat ve butik bir spor ortamında, kişiliğinizi, vücudunuzu, amacınızı bilen ve sizi sürekli motive eden tek bir eğitmenle, 1000 M2 outdoor parkuru ve 350 M2 kapalı kullanım alanına sahip ferah ve doğayla iç içe olan bir ortamda antrenman yapma imkanı sunuyoruz.

Private Gym House'yi ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir spor merkezi üyeliğinden daha uygun fiyata kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!