Adım Adım (Belgrad Ormanı)

Adım Adım (Belgrad Ormanı)'ı ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir üyelikle kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!

Hakkında

Üyelik:
Klasik

Adres:
Sarıyer / İstanbul

Telefon:

Websitesi:
https://www.facebook.com/groups/AAcaylaklar/

  Buluşma ve koşu saatlerinde değişiklik yapılabilmektedir. Bundan dolayı koşu saatinin facebook grubundan teyit edilmesi gereklidir. Facebook grubu: AAcaylaklar

  Ulaşım Araç yardımına ihtiyacı olanlar ve araç yardımı verebilecek olan arkadaşlarla 07:15 – 07:25 arasında 4.Levent Şehr-i Simit'te toplanılmaktadır.

Tüm antremanlardan önce hafif tempo, kısa bir koşu ile başlanılmaktadır. Grup hep birlikte ısınma hareketleri (yaklaşık 10-15dk) sonrasında seviyelere göre gruplara ayrılarak koşuya başlayacaklardır. Antrenman sonrası esnetme ve soğuma hareketleri ile koşu antremanı sonlandırılacaktır.

Koşu öncesinde yeterli su içilmesi, hava durumuna göre uygun kıyafetler giyilmesi ve koşu sonrası için de yedek kıyafet getirilmesi önerilmektedir.

https://www.facebook.com/groups/AAcaylaklar/

Adım Adım (Belgrad Ormanı)'ı ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir spor merkezi üyeliğinden daha uygun fiyata kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!