Yorumlar

 1. B**** Ş***

  Life Fitness ve Cybex karması ekipmanların bulunduğu güzel bir salon. Hocaların ilgisi gayet yoğun. Salon çok hijyenik. 4 katlı ve her katında farklı bir konsept mevcut.

 2. Ayhan Kenarcı

  Tesis olarak çok sevdiğim bir yer.
  Resepsionistinden tutun hocalar,tesisin temizlik elemanları,muhasebecisi kim varsa hepsi güler yüzlü,bir kere eviniz yakınsa başka bir yere gitmenize hiç gerek yok,hocalar genç yeni spor akademisi mezunu yada okuyan pırıl pırıl hayata pozitif bakan çalışkan güler yüzlü insanlar,iş çıkışı gittinizde bütün yorgunluğunuzu tesiste bırakıp çıkabilirsiniz,hocalar her zaman halinizi hatırınızı sorar,kibir abidesi bir tane çalışan yok,benimsersiniz,aidiyet duygusunu inanın hissediyorsunuz tesiste,cafesi güzel fiyatlar uygun,servis çok iyi, bir kere bayat çay içmedim 2 yıl içinde,stüdyo dersleri orta derecede bu tesisin stüdyo dersleri çok daha kuvvetli olabilir,tesisten kaynaklanmayan,tesisin konumundan kaynaklanan ufak tefek sorunlar yok değil,butik bir yer olduğu için ve ekipman,temizlik,personelin iyi olmasından dolayı gelen üyelerinde aynı kalitede olmasını istiyor insan,ama maalesef ümraniye burası bir acıbadem,caddebostan değil,çok seçici olsalar,zaten spor yapan insan sayısı belli bu ülkede söyleyeceklerim bu kadar.

 3. Koray Atak

  Sabah açıldığında ya da öğle arasında kullanıyorum. Bir çok salondan ve Otel tesisisinden daha iyi çalışma ortamı. çok da temiz, oldukça profesyonel

 4. B**** A***

  Temiz ve güzel akşam saatlerinde biraz yoğunluk oluyor ama çok etkilemiyor yani alet başında sıra beklemek gibi bir durum söz konusu değil. Her türlü çalışmaya uygun güzel bir salon

 5. Yunus Sirin

  Ne gerekiyorsa var, bence ekipmanları gayet zengin. Çok daha "pahalı" salonlarda rahatça bulamadığım ekipmanları bulduğum için çok sevindim. Tertemiz, personel çok ilgili güleryüzlü... Çalışma saati bana süper uyuyor. Böyle çalışmaya devam etmelerini umuyorum.

 6. enes türk

  Herkes çok ilgili. Belki ufak bir detay ama herhangi bir çalışan ile göz göze gelince dahi tebessümü eksik etmiyor sağolsunlar. Rahat hissediyorum kendimi. Teşekkür ederim.

 7. mert kızıltuğ

  Harika bir tesis. Aletler, havlular, soyunma odaları tertemiz. Çalışanlar egitmenlerden tutun kafeterya ve resepsiyona hepsi çok ilgililer. Favori Sports & Merits spor salonum burası!

 8. Mert Yenice

  Bir spor salonu içeriği kadar dizaynındanda puan alır renkler içerideki samimiyet , ve en önemlisi temizlik hijyen, En sık kullanacağım spor salonu sanırım :)

 9. MUSTAFA GÜNEY

  güler yüzlü ilgili personel. Temizlik yönünde gayet iyi
  en çok kullandığım ve devam etmeyi düşündüğüm salondur Evrim hocaya ilgi ve alakası için ayrıca teşekkür ederim.

 10. ş*** b****

  Salonlar oldukça temiz, personel güler yüzlü ve ilgili. Eğitmenler biraz daha ilgili olabilirler. Genel itibariyle izlenimim olumlu, o nedenle en sık kullandığım spor merkezleri arasındadır.

Yorum Yazın

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye Girişi Yap

~150 Spor Merkezini Tek Üyelik ile Kullan!

New-U Gym&More'yi ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini tek üyelikle kullanmak için hemen üye ol!

ÜYE OL