Euro Gym Akatlar

Euro Gym Akatlar'ı ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir üyelikle kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!

Hakkında

Üyelik:
Premium

Adres:
Akatlar Mah. Cumhuriyet Cad. No:10 Mehmet Üstünkaya No:1903 Sosyal Tesisi Beşiktaş / İstanbul

Telefon:
02125261903

Etiler Spor Salonu

Türkiye'nin en eski ve köklü spor salonu zinciri Euro Gym'in son yeniliği İstanbul'un merkezi Etiler Akatlar'da. Beşiktaş No:1903 sosyal tesisleri içinde yeni bir yaşam merkezi. Hayatın yoğun temposunda yapamadıklarınızı tek bir çatı altında topladık. Açık - kapalı yüzme havuzları, güneşlenme terasları, en son teknoloji ile donatılmış gym alanları, cross fit istasyonları, Türkiye'nin en önde gelen pilates stüdyosu olan PSA Pilates Sports Academy ve eşsiz lezzetleri ile Casual ve Bold restourant hepsi sizin için tasarlandı.

Rahatlayın, sağlıklı kalın burada yaşadığınız her anın tadını çıkarın

Kişiye özel çalışma alanları, beslenme programları kısacası aradığınız her şey burada. Güneşlenme terasları, açık - kapalı yüzme havuzları ile etiler spor salonu olarak son nokta.

Şehrin Merkezinde Tatil Köyü

Beşiktaş Mehmet Üstünkaya No: 1903 Sosyal Tesislerinde bulunan Euro Gym'de sizin için herşeyi düşünüdük. İstanbul’un en modern şehir kulüplerinden biri olan Euro Gym Akatlar hayatın yoğun temposunda yapamadıklarınızı tek bir çatı altında buluşturdu. Benzersiz mimarisi, modern donanımları, şehrin karmaşasından uzaklaşmanızı sağlayacak olanakları ile Euro Gym Akatlar spor merkezi olmaktan öte, hayata değer katan bir kulüp olma ayrıcalığını taşıyor.

Euro Gym Akatlar'ı ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir spor merkezi üyeliğinden daha uygun fiyata kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!


Sports & Merits - Hopi Kampanyaları