Dream Spa & Fitness Ramada İstanbul Asia

Dream Spa & Fitness Ramada İstanbul Asia'yı ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir üyelikle kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!

Hakkında

Üyelik:
Premium

Adres:
Ramada İstanbul Asia Hotel Mahir İz Caddesi No:32 Altunizade Üsküdar / İstanbul

Telefon:
02166510345

Websitesi:
www.dreamspafitness.com

E-Posta:
info@dreamspafitness.com

  Grup dersleri kullanıma dahil değildir.

  Ter havlusu, spor salonu, duş kullanıma dahildir.

  Banyo havlusu verilmemektedir.

2013 yılında kurulmuş olan DREAM SPA & FITNESS sağlıklı ve zinde yaşamayı amaç edinen bireylerin gereksinimlerine göre belirlenmiş ihtiyaçlar doğrultusunda oluşturulan bir sağlık kulübüdür.

Bünyesinde oluşturulan uzman uzak doğulu ve yerli masaj terapistleri bulundurmasının yanı sıra fitness alanında da uzman ve profesyonel geçmişe sahip deneyimli antrenörleri özellikle tercih etmektedir. Sağlıklı zayıflamadan başlayıp fit bir vücuda ulaşana kadar süren bir fitness programı içeriği ile pilates'ten crossfit'e, fitness'tan cardio programlarına kadar zengin bir içeriğe sahiptir.

Sürekli büyüme ve gelişmeyi vizyon edinmiş bir sağlık kulübü olan DREAM SPA & FITNESS toplumun sağlıklı gelişimine katkıda bulunmayı amaç edinmektedir.

Dream Spa & Fitness Ramada İstanbul Asia'yı ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir spor merkezi üyeliğinden daha uygun fiyata kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!