BU MERKEZ ŞUANDA ÜYELERİMİZİN KULLANIMINA AÇIK DEĞİLDİR.

En yakın zamanda devreye girecektir.

Eğitmenler

 1. Alihan Aker

 2. Belirli bir BPM’deki şarkılar insanın kalp ritimlerini etkiler ve dans etme hissi verir. Şarkının ritimlerini göğüs kafesinizde hissedersin. Vücudun şarkıya göre hareket etmek ister. Alihan’ın dersi de o hissin antrenman bulmuş hali. Alihan ”Benim dersim bir gece kulübünde gecenin o en güzel 40 dakikası” diyecek kadar da iddialı. O zaman Alihan’ın mükemmel BPM’e sahip şarkılarında dans etme hissisinizi dizginlemeyin. Kalp ritminizi ona bırakın. Dersten çıktıktan sonra yorulmuş bir vücuda ama daha güçlü bir kalbe ve motivasyona sahip olacaksınız. Daha güçlü bir kalp ile daha çok seveceksiniz. Eksilmeyen motivasyonunuz ile de kendinizi zorlamaya devam edeceksiniz!
 3. Sena Yardım

  Sena Yardım

 4. Volkan Odak

  Volkan Odak

 5. Dilara Çabuk

  Dilara Çabuk

 6. Mehmet Ali Yıldırım

 7. Haneen Kattae

 8. Haneen, hip hop dans geçmişinin getirdiği o kıpır kıpılıkla müziğin her ritmini ve bastığı her pedalı sana hissettirecek! Üniversitedeki genetik ve bioinformatik eğitimi sebebiyle antrenmana çok farklı ve detaylı bir bakış açısı var. Karşında bu kocaman gülümsemeyi görünce ister istemez onun enerjisinden besleneceksin. Seni her pedalda daha da ileriye taşıyacak motivasyonu verip potansiyelini keşfetmeni sağlayacak.
 9. Halil Kılıç

 10. Halil bir triatlet. Bir Ironman. Urban Riders derslerinde ise bu kimliğinin yanına koyduğu güçlü playlist’ler ile derste kendinden geçmeni sağlıyor. Farkında olmadan pedalların ve vücut hareketlerin diğer rider’larla senkronize olduysa şaşırma. Biz buna Halilmania diyoruz! Halil çok uzun yıllardır Indoor Cycyling dersleri veriyor fakat playlist’leri her geçen gün evrim geçiriyor. Bir keresinde “O müziklerde bacakların pedalı yakaladığı zaman, rezistansın ne kadar ağır olursa olsun, sonsuza kadar pedal çevirebilirmişsin gibi gelir.” dedi. Ne dersin? Denemeye var mısın?