Urban Riders - Maslak

Urban Riders - Maslak'ı ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir üyelikle kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!

Hakkında

Üyelik:
Premium

Adres:
42 Maslak Ahi Evran Caddesi Ofis Blok 4 Zemin Kat No:16 Maslak / İstanbul

Telefon:
05303448726

Websitesi:
http://www.urbanriders.com/

E-Posta:
info@urbanriders.com

DİKKAT!!! Her bir ders için 24 kişilik kontenjan olduğundan 05303448726 nolu telefondan resepsiyonu arayarak randevu alınması gerekmektedir.

Telefonla alınan randevulara gidilmediği takdirde üyelik sürenizden 2 gün düşürülecektir. Aynı ay içerisinde alınan randevuya 2. kez gidilmediğinde üyelik süresinden 1 hafta düşürülecektir. Üyelerimizin bu durumu göz önüne alarak planlamalarını yapmaları önerilmektedir.  

INDOOR CYCLİNG İLE KENDİNİZE MEYDAN OKUYUN!

Kendinizi en iyi siz tanırsınız. Sınırlarınızı en iyi siz bilirsiniz. Bu sınırları aşmak, kendine meydan okumak yine sizin elinizde. Urban Riders ile kalori yakmayı ve kendine meydan okumayı ortak paydada buluşturabilirsiniz. Hızlıca forma girerken eğlenmek, günün stresini atmak artık senin elinde!

URBN ile sporu bir hayat tarzına çevir

Urban Riders ile spor anlayışınızı tamamiyle değiştirin. URBN sayesinde hayatın getirdiği tüm zorluklar, stres ve yorgunluğu, eğlenceli atmosferi, terapi kıvamında dersleri ve hayatınızın her alanında fayda görebileceğiniz kaliteli eğitmenleri ile atacaksınız. Urban ailesine dahil olmak bir ayrıcalık olduğu gibi, hayat tarzınızı ve kalitesinin de arttırır.

Urban Riders - Maslak'ı ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir spor merkezi üyeliğinden daha uygun fiyata kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!

Sports & Merits - Hopi Kampanyaları