Urban Riders - Maslak

Urban Riders - Maslak'ı ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir üyelikle kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!

Hakkında

Üyelik:
Premium

Adres:
42 Maslak Ahi Evran Caddesi Ofis Blok 4 Zemin Kat No:16 Maslak / İstanbul

Telefon:
05303448726

Websitesi:
http://www.urbanriders.com

E-Posta:
info@urbanriders.com

  05303448726 nolu telefondan randevu alınması gerekmektedir.

  Rezervasyonlar sadece aynı gün veya ertesi gün için yapılabilmektedir.

  Üyelerin aynı gün için sadece 1 ders hakları bulunmaktadır.

  İlk defa spinning dersine katılacak üyeler, ders başlamadan eğitmene ilk defa derse katıldıklarına dair bilgi vermekle yükümlüdür.

DİKKAT!

Sevgili Üyelerimiz;

Urban Riders salonuna giriş yaparken lütfen Yer Bildirimi  yapmayı ihmal etmeyiniz. Aksi durumda bazı cezalar uygulanacaktır. Bu cezalar;

  • Yer bildirimi yapmamak : 1 haftalık üyelik kısaltılması
  • Uyarı sonrası yer bildirimi yapmamayı tekrar etmek: 1 ay üyelik kısaltılması
  • 3. kez yer bildirimi yapmamayı tekrar etmek: 1 ay üyelik kısaltılması ve ek olarak Urban Riders'da 1 ay karalisteye alınması

şeklindedir.

Not: Rezervasyon yapıp, derse katılmama durumunda da yer bildirimi yapılmamış şeklinde işlem yapılacaktır.

DİKKAT! 05303448726 nolu telefondan randevu alınması gerekmektedir. Rezervasyonlar sadece aynı gün veya ertesi gün için yapılabilmektedir. Üyelerin aynı gün için sadece 1 ders hakları bulunmaktadır.

Her bir derse ait 24 kişilik kontenjan bulunmakta olup derslere rezervasyonlar için Sports & Merits üyelerine 2 kişilik kontenjan tanınmıştır.

Randevuların iptali için ise en geç 6 saat öncesinden haber verilmesi gerekmektedir.

INDOOR CYCLİNG İLE KENDİNİZE MEYDAN OKUYUN!

Kendinizi en iyi siz tanırsınız. Sınırlarınızı en iyi siz bilirsiniz. Bu sınırları aşmak, kendine meydan okumak yine sizin elinizde. Urban Riders ile kalori yakmayı ve kendine meydan okumayı ortak paydada buluşturabilirsiniz. Hızlıca forma girerken eğlenmek, günün stresini atmak artık senin elinde!

URBN ile sporu bir hayat tarzına çevir

Urban Riders ile spor anlayışınızı tamamiyle değiştirin. URBN sayesinde hayatın getirdiği tüm zorluklar, stres ve yorgunluğu, eğlenceli atmosferi, terapi kıvamında dersleri ve hayatınızın her alanında fayda görebileceğiniz kaliteli eğitmenleri ile atacaksınız. Urban ailesine dahil olmak bir ayrıcalık olduğu gibi, hayat tarzınızı ve kalitesinin de arttırır.

Urban Riders - Maslak'ı ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir spor merkezi üyeliğinden daha uygun fiyata kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!