Sarıevler Sports Universe Yorumları

Yorumlar

 • Onur Sönmez
  30 Eylül 2019 Pazartesi, 21:04

 • Ayhan Kenarcı
  26 Mayıs 2019 Pazar, 6:17

  Sarı evler Sport üniverse,sarıevler sitesinin içerisinde özel işletmeye verilmiş bir spor salonu,makinaları çok eski,hocaları çok yetersiz,ya spor akademisine hazırlanan gençleri çalıştırıyorlar yada türkiyede sayısı 30 un üstünde olan adı sanı duyulmamış spor akademilerinde okuyan gençleri yada alaylı yetersiz insanlar hocalık yapıyor.
  Sporun doğasında tutarsızlık,değişim vardı ama burada ki personel değişimine yetişmeniz
  Başınızı döndürebilir,stüdyo dersleri çok zayıf yıllardır aerobik bir ders,koordinasyona yönelik bir ders maalesef yok,resepsiyondan,işletme sahibine kadar bir hoşgeldiniz yada bir güler yüz asla göremezsiniz,spor salonunun kapısından girer girmez enerjiniz düşer,havalandırma çok yetersiz,adama bak hiçmi güzel şey yok derseniz,sitede oturuyorum evime mesafesi 100 metre,tek olumlu söyleyebileceğim şey sanırım bu olur.

 • S**** A*******
  19 Mart 2019 Salı, 23:57

  Kesinlikle yenilenmesi gereken bir tesis, bu haliyle 1990 yillarini hatirlatiyor. Vasat

 • Nevzat Özbağ
  25 Aralık 2018 Salı, 23:06

 • rıdvan avşar
  8 Aralık 2018 Cumartesi, 18:23

  Gayet temiz bir spor salonu çok ilgililer bizimle Mehmet hoca ilgilendi kendisine teşekkür ediyorum ilgisinden ötürü giden arkadaslara direk bir program çiķarip oldukça profosyonel yaklaşıyor.

Yorum Yazın

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Giriş Yap

Sarıevler Sports Universe'yi ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir spor merkezi üyeliğinden daha uygun fiyata kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!