İlk deneme dersi ücretsiz olup bu spor dalını yapabilmeniz için özel ders ve randevu almanız gerekmektedir.

Sports & Merits üyelerine uygulanacak özel fiyatlar şu şekildedir:

Özel Ders Aikido:

Senpai – 120 TL x 10

Sensei – 200 TL x 10

Shihan – 300 TL x 10

Özel Ders İadio, Kendo, Joda

Sensei – 200 TL x 10

Aikido yap, Hayatına heyecan kat…

Aikimode Aiki Akademi 2007 yılından itibaren yetişkinler(12+) ve 4-12 yaş çocuklar için aikido eğitimleri vermektedir. Eğitimlerde Saygı ve sevgi ilkeleri temel alınarak savaş ve sanat kavramları budo(Savaş Sanatları) disiplinleri çerçevesinde öğretilmektedir. Öğrencinin savaşçı ve sanatkâr olabilme çizgisinde istikrarlı ve ahlaklı bir yol izlenmesi hedeftir.

Aikimode Aiki Akademi genel merkezi toplamda 500 metrekare alana sahip olup 200 metrekare ve 50 metrekarelerde 2 ayrı çalışma alanı (dojo) bulunmaktadır. Bir oturma salonu, çocuk odası, ofis,kafeterya ve bay-bayan soyunma odalarının bulunduğu Akademi’de öğrenciler için kablosuz internet hizmeti de mevcuttur.

Haftanın hergünü sabah, öğle ve akşam aikido  yapabilme olanağı Aikimode Aiki Akademi öğrencilerinin. Dilerseniz grup derslerinin haricinde aikido özel dersler de alabilmektesiniz.

Eğitim Sistemi

Aikimode Aiki Akademi merkezi Japonya’da bulunan Tokyo’daki Aikikai Hombu Dojo’ya bağlı olarak aikido eğitimlerine devam etmektedir. Aynı zamanda kurucumuz ve baş eğitmenimiz Oğuzhan Ulvi Başkurt Sensei Türkiye’deki Aikido’dan sorumlu federasyon tarafından onaylı antrenörlük ve dan derecelerine sahip üst düzey eğitmenler arasındadır.

Misyon

Aikido sanatının sürekli çalışıldığı ve dünyadaki gelişmelerin sürekli takip edilerek öğrencilerine faydalı bir şekilde aktarıldığı Aikimode Aiki Akademi’nin uluslararası bir Aikido okulu olmasını sağlamak en temel görevimiz.

Vizyon

Kaliteden ödün vermeden öğrencilerini sürekli kazanmaya çalışan bir  duruşla yolumuza devam ediyoruz.