Seyrantepe Spor Kulübü

Seyrantepe Spor Kulübü'ü ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir üyelikle kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!

Hakkında

Üyelik:
Klasik

Adres:
Seyrantepe Mahallesi, İbrahim Karaoğlanoğlu Caddesi, Civan sokak, No:6 Kağıthane / İstanbul

Telefon:
0212 281 67 61

Websitesi:
www.seyrantepesporkulubu.com

Seyrantepe Spor Klübü'nde 100 TL'lik özel ders ücreti Sports & Merits üyelerine %50'lik indirimle sadece 50 TL!

Seyrantepe Spor Kulübü ve bünyesinde bulundurduğu seyrantepe fitness center, 4.Levent Seyrantepe'de metroya 200 m uzaklıkta yaklaşık 20 yıldan beri Fitness, Plates, Aerobik, Zumba, Kardio Fitness, Kişiye özel vücut analizi, Sauna, Taekwondo, Karate, Kick-Box, Halk Oyunları ve çocuklar için Mini Club branşlarını içerisinde barındıran geçmişinden günümüze tüm üyelerine en yüksek standartlarda hizmet vermeyi kendisine hedef koymuş bir spor ve sağlıklı yaşam merkezidir.

Tesisimize girişinizden itibaren size rehberlik edecek salonun kullanımı hakkında sizi bilgilendirecek tüm çalışmalarınızı takip edecek branşında uzman poersonellerimiz eşliğinde kolay bir şekilde kulubumuze adapte olacaksınız.

Alanında uzman eğitmenlerimiz, bütün üyelerimizin kendilerine özel istekleri ve ayırabilecekleri zamanı göz önünde bulundurarak, çok detaylı çalışmalardan daha çabuk ve etkili egzersizlere kadar her kişiye yada guruba antreman programları uygulamaktadır.

Seyrantepe Spor Kulübü'ü ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir spor merkezi üyeliğinden daha uygun fiyata kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!