Power House

Power House'yi ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir üyelikle kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!

Hakkında

Üyelik:
Klasik

Adres:
Kartaltepe Mah. Alpay Özer Sk. No:16/E D:1 Bakırköy / İstanbul

Telefon:
05062153979

Bakırköy Kartaltepe semtinde bulunan Power House Spor Salonu 2005 yılından bu yana bölgede hizmet vermekte olan ve en çok tercih edilen salonlar içerisinde yer almaktadır. 

Bakırköy mevkiinde bulunan bu salon ulaşıma olan kolaylığı sayesinde de tercih edilebilirliğini arttırmaktadır. İncirli metro çıkışına yürüme mesafesindeki salonda uzman kadrosu sayesinde vücut geliştirme adına çalışmalar yapabilirsiniz. Sporda aletlerin gücüne inanan spor severler trend aletler ile sporunu yapmaya bu salonda devam edebilir. Butik tarzı ile hocalarınızla daha yakın ve ilgili bir çalışma yapabilmeniz mümkün. Spor yaparken takip süresinin devamı açısından Power House birebir ilgiyle sizi istediğiniz forma kavuşturacaktır. Bir sebepten ötürü yaşadığınız bölgeden uzak olup sporunuzu ihmal etmek istemiyorsanız da girişlik üyeliklerin avantajları tam size göre. 

Power House'yi ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir spor merkezi üyeliğinden daha uygun fiyata kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!