Gösteri Sanatları Merkezi

Gösteri Sanatları Merkezi'yi ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir üyelikle kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!

Hakkında

Üyelik:
Premium

Adres:
Kadıköy / İstanbul

Telefon:
05052969865

Her bir üyemiz, bir üyelik ayı içerisinde 1 defa kullanılabilmektedir.

  Oyun takvimine https://www.tiyatrogsm.com/oyun-takvimi adresinden ulaşababilirsiniz.

  0 505 296 9865 nolu telefondan rezervasyon yapılması gerekmektedir.

  Oyun başlamadan 30 dakika öncesinde merkeze gelip, yer bildirimi yaptığınızda size verilen PNR kodunu vermeniz gerekmektedir.

Gösteri Sanatları Merkezinde her hafta sonu oynanan; aşağıdaki kukla tiyatrosuna çocuğunuzu götürmenizi şiddetle tavsiye diyoruz.

  • Bremen Mızıkacıları - Dostluğa, arkadaşlığa dair bir masalın oyunlaştırılmış hali. Oyun çocukların masal dinleme ve oyun izleme etkinliklerini bir arada yapabilecekleri kurguya sahip bir kukla oyunu.
  • Orman Masalı - Çocukları hayvanların masalsı dünyasında küçük bir yolculuğa çıkartıyor. Oyunda çocuklar orman hayatına bir de hayvanların gözünden bakıyorlar. Oyun çocukların hayvan sevgisi ve çevre bilinci ile ilgili duyarlılıklarını arttırmayı hedefleyen bir kukla oyunu.

Oyunlardan sonra kukla atölyesinde çocuklarla birlikte kağıttan bir kukla  ve drama çalışması aktiviteye dahildir.

Oyun takvimine https://www.tiyatrogsm.com/oyun-takvimi adresinden ulaşabilirsiniz.

Gösteri Sanatları Merkezi'yi ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir spor merkezi üyeliğinden daha uygun fiyata kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!