2015 yılı yılbaşı itibari ile kurulan OmSiva Yoga Okulu Ataşehir Merkezde ulaşımı fazlasıyla kolay bir konumda sizlere kapılarını açmıştır.

Kurulum aşamasından bu yana önceliğimiz her zaman sizlerin rahat edebileceği temiz ve huzurlu, sıcak bir ortam yaratmak oldu. Amacımız yoganın temeli olan bütünlük ve denge değerlerimizi her zaman koruyarak ve her bir bireyin ne kadar asil ve değerli olduğunu bilerek karşılıklı saygı ve sevgi içerisinde bilgi ve tecrübemizi paylaşmak, yoga yolunuzda sizlere rehberlik edebilmektir.

Sunmuş olduğumuz hizmetlerimizde ilkemiz kalite ve güler yüzdür. Uygulamalarımız ve paket seçeneklerimiz kendinizi iyi hissetmenize ve yenilemenmenize yardımcı olmak, ayrıca kendinize en uygun alternatifi yaratabilmenize olanak sağlamak amacıyla yüksek değerde çeşitlilik göstermektedir.

Hedefimiz her bireye sadece merkezimizde geçirdiği vakit süresince değil tüm yaşantısı boyunca kendisine faydalı olacak yetiler kazandırmaktır. Sizin hayatınız ne kadar güzel ve mutlu olursa bizler de o kadar huzur buluruz. Gelişmenin ilk adımı birlik beraberlik ve yardımlaşmadır. Bu kapsamda tüm bildiklerimizi sizlerle paylaşmaya hazırız, hepbirlikte büyümektir bizim mutluluğumuz.

Merkezimizde kadın ve erkek soyunma odaları, derslerde rahatlıkla hareket edebilmenize olanak sağlayacak şekilde tasarlanmış ferah ders odaları, atıştırmalıklardan ve bitki çaylarımızdan ücretsiz faydalanabileceğiniz geniş bir mutfağımız ve Cadillac reformer aletinin bulunduğu bir pilates odası bulunmaktadır.

Tüm dekorasyon çalışmaları sizlerin ihtiyaçlarınıza göre detaylandırılmıştır. Soyunma odalarında bulunmasını isteyebileceğiniz birçok material hizmetinize sunulmuştur.

Tüm bunların yanında merkezimize geldiğinizde Okulumuz tarafından hazırlanmış olan Yoga Bilgilendirme Kitapçıklarımızdan ve minik hediyelerimizden almayı unutmayın