Luce Pilates - Erenköy

Luce Pilates - Erenköy'ü ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir üyelikle kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!

Hakkında

Üyelik:
Klasik

Adres:
Caddebostan Mahallesi Bağdat Caddesi Yaprak Apartmanı No:346 Kat:4 Daire:9 Kadıköy / İstanbul

Telefon:
0216 360 56 14

  Sports & Merits üyeleri sadece ücretsiz deneme dersine katılabilmektedir. Avantajlı fiyatlarla pilates dersi almak için salon yetkilileri ile görüşmenizi önemle rica ederiz.

2009 yılından bu yana Nişantaşı’nda hizmet veren Luce Pilates’in ilk şubesi 2012 yılı Haziran ayında Erenköy Bağdat Caddesi’nde açılmıştır. Konularında uzman eğitmenler ile çalışanlar, sağlıklarını koruyup form kazanırken, bir yandan da yaşam kalitelerini artırmaktadırlar.Mat, Allegro Reformer, Allegro Tower of Power,Trapeze Table, Ladder Barrel, Bender Ball, Combo Chair, Core Align, Gymstic, Bosu gibi destekleyici ekipmanlarla her seviyedeki üyeye özel çalışma geliştirilen Luce Pilates’teki dersler Single ve Düet olarak yapılmaktadır.Dilerseniz uygun bir zamanınızda ücretsiz derse katılabilir ve her konuda daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Luce Pilates‘teki dersler, hafta içi 07:00-21:00, Cumartesi 09:00-17:00 saatleri arasında gerçekleştirilmektedir.

Luce Pilates - Erenköy'ü ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir spor merkezi üyeliğinden daha uygun fiyata kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!