Fitnesscity - Dragos

Fitnesscity - Dragos'u ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir üyelikle kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!

Hakkında

Üyelik:
Premium

Adres:
Kordonboyu Mh. Tekel Cd. No: 80 Kartal Kartal / İstanbul

Telefon:

Her bir üyemiz, bir üyelik ayı içerisinde 3 defa kullanılabilmektedir.

  Fitnesscity Dragos'ta Sports&Merits üyelerine özel fiyatlarla yararlanabileceğiniz ücretli olanaklar;

  Çocuk kulübü (3-9 yaş)

  Özel ders, Reformer Aletli pilates

  SPA-Masaj

  Restoran

Kartal ve Maltepede 5000 m2 açık ve kapalı alanı, uzman kadrosu ve nezih mekanıyla yalnız fitness ve sporda değil, sağlık, beslenme, bakım, güzellik gibi farklı alanlarda üyelerine kaliteden ödün vermeden pek çok hizmeti bir arada sunmanın haklı gururunu yaşıyor. Fitness City Spor Salonlarımızda aradığınızdan çok daha fazlasını bulabilmeniz mümkün, Çocuk Bölümü, Spa, Pilates, Sauna, Türk Hamamı, Masaj Odası, Basketbol, Kapalı havuz, Boks Alanı, Crossfit  Fitness City’nin temel hizmetlerinden başlıcaları.. Fitness City, katılımcı 26 ülkeden yüzlerce proje arasında en iyisi seçildi. Dünyanın en prestijli gayrimenkul ödülü Europan Property Awards’tan Sosyal Tesis Geliştirme dalında "En İyi Sosyal Tesis" ödülünü aldı.

Grup ders programına aşağıdaki dosyadan ulaşabilirsiniz;

http://www.fitnesscity.com.tr/Upload/Sayfa/FitnessCity-Dragos-8-2019.pdf

Fitnesscity - Dragos'u ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir spor merkezi üyeliğinden daha uygun fiyata kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!