METABOLİK ANTRENMAN TEKNİKLERİ SPOR KULÜBÜ

Metabolik antrenman teknikleri spor kulübü uzun yıllara dayanan bir tecrübe sonucu bir vizyonla doğdu; Matsports, bilgi bankası, araştırma geliştirme merkezi, fonksiyonel antrenman teknikleri ve alanında uzman profesyonel eğitmenleri ile sektöründe fark yaratmayı planlayan bir spor kulübü markasıdır. Üyelerimizin hedeflerini saptamak, hedefe giden haritayı çizmek ve sonuca ulaşana kadar onlarla birlikte çalışmak bizim en önemli misyonumuzdur. Sporu, kendi bilimleriyle harmanlayarak üyelerimize aktarıyor, tamamen bu çerçevede kendimize özgü çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yüksek kalite standartları, sıcak aile ortamı, güler yüzlü personeli, tesisimizin temizliği ve hijyeni bizi biz yapan unsurlarıdır.

METABOLİK ANTRENMAN NEDİR?

Metabolik antrenman, antrenman sırasında ve sonrasında metabolik hızı arttırarak, kalori yakımını maksimale çıkarmak için egzersizler arasında az dinlenme süresi vermek ve bileşik egzersizleri uygulamaktır.

MAT’IN ALTIN KURALLARI: BİLİMSEL VERİLER VE ARGE

Fiziksel aktiviteyi maksimum düzeye çıkaracak yenilikçi antrenman metotlarımızı belirli periyotlar halinde günlük çalışmalarla destekleyerek,üyelerimizin en sağlıklı ve fit versiyonunu ortaya çıkarıyoruz. Mat Sports Club’ta yaptığımız geliştirme çalışmaları ile bilim bilinci kapsamında spor yapmanın insan vücudu üzerindeki etkisini üyelerimize birebir gösteriyoruz. Modern ve bilimsel bir tezin ürünü olan antrenman metotlarımızla, üyelerimizin hayat kalitesini en yüksek seviyeye sabitlemek için tekniklerimiz üzerinde her geçen gün geliştirme çalışmaları yapmaya devam ediyoruz. Sporun insan sağlığı üzerindeki etkilerini kendi bilgi birikimimiz ve deneyimimiz çerçevesinde üyelerimize aktarıyor, işletmemize özgü kalite anlayışımızla spor yapmaya farklı bir yaklaşım getiriyoruz.

SPOR MEDİKALLEŞİYOR

Spor gün geçtikçe dünyada olduğu gibi ülkemizde de medikal bir boyut kazanmaktadır. Tamamen bu bilinçle hazırladığımız konseptimiz ile sağlıklı kalmayı hedef alan antrenman metotları uygulamak ve bu metotları sürekli geliştirmek üyelerimize sunduğumuz en büyük hizmetimizdir. Mat Sports Club her metabolizmanın ayrı değerleri olduğunun bilinciyle kişiye özel çalışma takvimi çıkartıyor ve hedefe ulaşmaları için bütün bilgi birikimimizi onlara sunuyoruz.

SPOR BİLİNCİNİN TEMELİ MİNİK ARKADAŞLARIMIZ

Küçük yaşlarda başlayan spor alışkanlığı, çok daha donanımlı ve sağlıklı bireyler yetişmesini sağladığı için küçük arkadaşlarımıza maksimum düzeyde titiz ve özenli bir çalışma programı uyguluyoruz. Kendi kavramsal çalışmalarımız ile sağlık ve sporu her yaş grubu için tek çatı altında topluyoruz.