Acro Academy

Acro Academy'i ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir üyelikle kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!

Hakkında

Üyelik:
Klasik

Adres:
Huzur mh. Menderes cd 12/A 4. Levent Sanayi 4. Levent / İstanbul

Telefon:
0 850 551 66 46

  http://www.acrodemy.co/haftalik-program/ program dahilinde rezervasyon ile salon kullanımı yapabilirsiniz.

Türkiyede Parkour veya Freerun denince ilk akla gelen ekip Acrorun 2006 yılında Parkour Türkiye adıyla başlattığı bu topluluğa 2008 den sonra Acrorun olarak profesyonel bir bakış açısı ile devam etti. Sinema ve TV sektöründe bir çok yerli ve yabancı yapımda bulunup 3’ü canlı 13 farklı ana haber bültenine konu ve konuk oldular. Üçretsiz bir çok etkinlikle bu kültürün yayılması için tanıtımlar ve eğitimler düzenleyen Acrorun’ın Kurucusu Ömer Günyaz 2012de Türkiye Parkour Derneğini kurar Türkiye çapında 2 büyük atölye ve 2 Türkiye şampiyonası bunu takip eder Acrorun 2011 de Ülkemizin ilk Parkour parkı AcroParkı kurup eğitimlere başlar. 2012den beri Acro Academy ile dünya standartlarında eğitimlere devam eden Acrorun genç sporculara bu imkanı sağlamak için uzun zamandır özverili bir çalışma içersindedir.

Acro Academy'i ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir spor merkezi üyeliğinden daha uygun fiyata kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!