Dream Spa & Fitness Vois Hotel

Dream Spa & Fitness Vois Hotel'i ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir üyelikle kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!

Hakkında

Üyelik:
Premium

Adres:
İnönü Mahallesi, Kayışdağı Caddesi, No:254 Vois Hotel İstanbul/Ataşehir Ataşehir / İstanbul

Telefon:

  Salonda havlu temin edilmemektedir. Yanınızda havlu bulundurmanızı rica ederiz.

Dream Spa & Fitness Vois Hotel, İstanbul'un yükselen yeni yıldızı Ataşehir'in kalbinde yer almaktadır. Eşsiz manzarası ile de size yeni bir deneyim yaşatacaktır. 

2012 yılında kurulmuş olan DREAMSPA & FITNESS sağlıklı ve zinde yaşamayı amaç edinen bireylerin gereksinimlerine göre belirlenmiş ihtiyaçlar doğrultusunda oluşturulan bir sağlık kulübüdür. Fitness alanında uzman ve profesyonel geçmişe sahip deneyimli antrenörleri özellikle tercih etmektedir. Sağlıklı zayıflamadan başlayıp fit bir vücuda ulaşana kadar süren bir fitness programı içeriği ile pilatesten crossfite, fitnesstan cardio programlarına ve yüzmeye kadar zengin bir içeriğe sahiptir. Sürekli büyüme ve gelişmeyi vizyon edinmiş bir sağlık kulübü olan DREAMSPA & FITNESS toplumun sağlıklı gelişimine katkıda bulunmayı amaç edinmektedir.

Dream Spa & Fitness Vois Hotel'i ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir spor merkezi üyeliğinden daha uygun fiyata kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!