Anatomi Pilates

Anatomi Pilates'i ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir üyelikle kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!

Hakkında

Üyelik:
Premium

Adres:
Ofistanbul - Cevizli Mah. Bağdat Cad. No:538 K:4 D:42 Maltepe / İstanbul

Telefon:

Websitesi:
https://www.anatomipilates.com

  İlk deneme dersi ücretsiz olup 0506 631 61 21 numaralı telefondan randevu almanız gerekmektedir. Deneme dersi sonrası 8 veya 12'li paket pilates dersleri için Sports&Merits üyelerine avantajlı fiyatlar sunulmaktadır.

Anatomi Pilates, Maltepe Bağdat Caddesi'nde dünyanın en önde gelen pilates ekollerinden sertifikalı eğitmenler tarafından kurulmuş butik bir pilates stüdyosudur. Anotomi Pilates'de tüm egzersiz programları postür analizi yapıldıktan sonra ve günlük duruş alışkanlıklarınız dinlenip kişiye özel bir şekilde programınız hazırlanır.

Anatomi Pilates stüdyosunda amaç sadece sıkılaşmak ve kısa vadeli fit bir vücuda sahip olmaktan ziyade ömür boyu sağlıklı omurga, kuvvetli kaslar ve fit bir vücut ile yaş alabilmektir. Özellikle masa başı çalışanlarının ve doğum sonrası meydana gelen duruş bozukluklarının düzeltilmesine yardımcı olabilmek...

Omurga rahatsızlıklarının tedavisini destekleyici pilates stüdyosu. Skolyoz, kifoz, lordoz, fibromiyalji, osteoporoz ve daha bir çok rahatsızlığınızın tedavisini destekleyici programlar raporlarınız doğrultusunda oluşturulmakta, gerektiğinde doktorunuz ile iletişime geçilerek ilerlenmektedir.

Tüm bunların yanı sıra hamile pilatesi, ileri yaş için pilates ve 3 kişilik aletli grup dersleri ile de hizmet vermektedir. Herhangi sağlık kısıtı olmaması durumunda fonksiyonel antreman da yaptırılmaktadır.

Anatomi Pilates'i ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir spor merkezi üyeliğinden daha uygun fiyata kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!