Balaban Solid Sports

Hakkında

Üyelik:
Premium

Adres:
Barbaros mah. Şen sok. No: 5/1 Batı Ataşehir, 34746 Ataşehir / İstanbul

Telefon:
0216 472 0 555

Bu merkez üyelerimiz kullanımına açık değildir.

  Bir üyelik ayı içinde her bir üyemiz 2 defa kullanım sağlayabilecektir.

  0 216 472 05 55 nolu telefondan randevu alınması gerekmektedir.

  Üyelerin aynı gün için sadece 1 ders hakları bulunmaktadır.

2013 Ekim ayında Ataşehir’de kurulan Balaban Solid Sports ikinci şubesini 2014 Ekim ayında 4.Levent’te üçüncü şubesini 2015 Ekim ayında Suadiye’de açmıştır.

İstanbul’un her iki yakasında şubeleşmeyi başarmış tek CrossFit Box ve Fight Club olma özelliğini taşıyan kulübümüz bugün 1000’den fazla aktif üyeye sahiptir.

Balaban Solid Sports olarak amacımız, üyelerimize sürekli değişken antremanlarımızla daha bilinçli spor yapmalarını sağlamak ve gelişimlerini hızlandırarak sporu bir aktivite olarak görmelerini değil, yaşam tarzı haline getirmelerine yardımcı olmaktır.

Bu amaç doğrultusunda kendimizi yalnızca bir spor okulu olarak değil aynı zamanda sosyal bir kulüp olarak da konumlandırmakta ve bunu sene içerisinde düzenlediğimiz çeşitli indoor ve outdoor aktivitelerle desteklemekteyiz.

Balaban Solid Sports bünyesindeki Mata Leon Training Center’da Kickbox, Boks ve Brazilian JiuJitsu gibi CrossFit’i destekleyen grup derslerimiz mevcuttur. Bu derslere ayrıca üyelik yapılabilmekte olduğu gibi Brazilian Jiu Jitsu branşında amatör ya da profesyonel seviyelerde uluslararası turnuvalara katılınabilmektedir.

Balaban Solid Sports her üyesini bir proje olarak ele alır ve onları en seviyeye ulaştırma amacını taşır. Markamız, sahip olduğu prensip ve kendine özgü kültür sayesinde bu sporun ülkemizdeki bilinirliğini arttırmış bu alandaki yatırımların da öncüsü olmuştur.

Siz de atletik performansınızı arttırmak ve hayat kalitenizi yükseltmek istiyorsanız İstanbul’un her iki yakasındaki şubelermizi ziyaret edin, CrossFit hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap verelim.