Dans & Hareket Atölyesi By Leymin Şaylan

Dans & Hareket Atölyesi By Leymin Şaylan'ı ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir üyelikle kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!

Hakkında

Üyelik:
Premium

Adres:
Ata 4 Çarşı, No.27 Kat 2 Atatürk Mahallesi, Meriç Caddesi Ataşehir - İstanbul Ataşehir / İstanbul

Telefon:

Websitesi:
http://www.hareketatolyesi.org/

  Sports&Merits üyeleri pratik ve deneme dersinden yararlanabilmekte olup, rezervasyon yapılması gerekmektedir.

Koreograf ve eğitmen Leymin Şaylan, 2009 yılında United Kingdom Alliance of Proffesional Teachers of Dancing ' den başarı ile Teacher of Dancing ( Dans eğitmenliği ) sertifikasını alarak mezun olmuştur. 2014 'te bir çok spor branşını da ekleyerek dans derslerine devam ettiği ve bir çok eğitmen istihdam ettiği Hareket Atolyesinde halen ders vermeye devam etmektedir. Bir dünya 2.liği bir dünya 3.lüğü ve avrupa 2.liğini ülkemize getirmiştir. Türkiye Dans Sporları Federasyonu resmi hakemi olarak da görev yapmaktadır.

Dans ve hareket atölyesi yüksek tavanlıdır ve sütunsuz yaklaşık 200 metrekare hareket alanına sahip olup sürekli olarak havalandırılan sağlıklı bir ortam sunmakta; ayrıca son sistem ses ve görüntü donanımına sahiptir. Stüdyo AVM içerisinde olduğundan dans öncesi ve sonrasında keyifle vakit geçireceğiniz olanaklar da sağlamaktadır.

 

 

Dans & Hareket Atölyesi By Leymin Şaylan'ı ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir spor merkezi üyeliğinden daha uygun fiyata kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!