La Delmare Sports & Spa Çekmeköy My Country

La Delmare Sports & Spa Çekmeköy My Country'u ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir üyelikle kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!

Hakkında

Üyelik:
Premium

Adres:
Hamidiye Mah Barış Yolu Cad. My Country Alışveriş Merkezi No:4/1-2 34794 Çekmeköy / İstanbu Çekmeköy / İstanbul

Telefon:
02166110708

Websitesi:
http://www.ladelmare.com

La Delmare Sports & Spa tecrübeli kadrosu ve teknolojik ekipmanlarıyla sizlere hizmet vermektedir. Sağlık bir yaşam için aradığınız her şeyi içinde bulunduran La Delmare  & Spa, güleryüzlü ve ilgili hocalarıyla sizlerin motivasyonunu daha da yukarı taşır.

Fitness kısmında aradığınız tüm ekipmanlara sahiptir. Pilates hareketleri, gymball ya da pilates topu olarak bilinen yuvarlak ve esnek yapılı bir top ile yapılır ve bu esnekliği sayesinde çok çeşitli hareketleri üzerinde gerçekleştirme imkanı sunar.

Bunların yanı sıra BodyFit ile salonlarda uzun süre efor sarfederek yapılan antremanları sadece 25 dakikada gerçekleştirebilirsiniz.

Vücuttaki yağ oranının azalması, güç artışı ve kas güçlenmesi için ise spinnig derslerine katılabilirsiniz.

Çocukları ile gelen siz değerli üyelerimiz için La Delmare, çocuklarınıza oyun parkı hizmeti de sunmaktadır. Siz spor salonun, çocuklarınız ise oyun parkının keyfini çıkartabilirsiniz.

La Delmare Sports & Spa Çekmeköy My Country'u ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir spor merkezi üyeliğinden daha uygun fiyata kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!


Sports & Merits Hopi Kampanyaları