Sheraton Grand İstanbul Ataşehir'deki SIA Club, bağımsız bir girişe sahip 3000 metrekarelik bir alana inşa edilmiştir. Sağlıklı bir yaşam için gereken tüm detaylar dikkatlice düşünülmüştür. Sia Club bir fitness ve spor merkezi olmaktan ziyade “The City Club” olarak tasarlanmıştır.

Fitness alanı, mümkün olan tüm spor aktivitelerini, kardiyo makinelerini, tracking, serbest ağırlıkları ve çok fonksiyonlu fitness ekipmanlarını kapsayacak şekilde tasarlanmıştır. Deneyimli eğitmenler 20 farklı kurs ve stüdyo etkinliği ile hizmetinizdedir.

SIA Club, Ataşehir'deki “Pilates”, “Yoga” ve “Gyrokinesis” kursları ve eğitimleri için en kapsamlı Pilates Reformer stüdyosudur.

“Ladies Only” adlı ayrı bir alan, babyshowers'ı, bekarlığa vedalarını vb. daha samimi bir alanda kullanmak isteyen üyeler tarafından kullanılabilir.

Sauna, buhar odaları ve dinlenme alanları, tüm küçük detayların üyelerin konforu için özenle tasarlandığı giyinme odalarında yer almaktadır. Ataşehir'in en büyük havuzlarından biri (25 m x 10 m) büyüklüğünde ve 800 m2'lik bir alana sahip konvertibl havuzudur.