Carrera Bellevue Fitness & Spa

Carrera Bellevue Fitness & Spa'yı ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir üyelikle kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!

Hakkında

Üyelik:
Premium

Adres:
Bellevue Residence , Nispetiye Mah. Aydın Sk. N:9 Etiler Beşiktaş / İstanbul

Telefon:
02122130496 / 05468800496

ÖNEMLİ: Havuz kullanımı ve grup dersleri dahil değildir. 

Personal trainer'dan size özel yağ-kas ölçümü yaptırmak, program yazdırıp birebir ders almak 100 TL'dir.Ölçüm için en az 3 saat öncesinden bir şey yenilip içilmemesi, bir gün öncesinden alkol tüketilmemesi ve MUTLAKA arayarak 1 gün öncesinden rezervasyon yaptırılması zorunludur. 

Dünyaca ünlü Carrera Fitness markası franchise modeliyle, şehrin kalbi Etiler'deki Bellevue Residence içerisinde sporseverlerin unutulmaz deneyimler yaşaması için konumlandırılmıştır. 4000 m² alanda, bölgenin en büyük yüzme havuzuna sahip tesis ayrıca son teknoloji gym ve cardio ekipmanları, boks ringi, pilates reformer stüdyo, crossfit alanları ve çok amaçlı stüdyolarla hizmet vermektedir.

Carrera Fitness Zumba Jammer ve Hatha yoga seansları, özel temalı cycling dersleri ve Dünya şampiyonu hocalardan kickbox dersleriyle ön plana çıkmaktadır.

 

Carrera Bellevue Fitness & Spa'yı ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir spor merkezi üyeliğinden daha uygun fiyata kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!