Mercure Hotel Pasifik Fitness

Mercure Hotel Pasifik Fitness'i ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir üyelikle kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!

Hakkında

Üyelik:
Premium

Adres:
Mercure Hotel Balmumcu Mah. Barbaros Bulvarı N:165 Beşiktaş / İstanbul

Telefon:
02123702145

Websitesi:
www.mercureistanbulcitybosphorus.com

E-Posta:
mercure.reception@pasifikspa.com.tr

Barbaros Bulvarı'nda, Mercure Hotel Istanbul City Bosphorus içerisinde hizmet veren Mercure Hotel Pasifik Fitness'ta spor ve fitness faaliyetlerinizi gerçekleştirebilir, sağlıklı ve zinde yaşamın tadını çıkarabilirsiniz.

Fit ve sağlıklı bir yaşam için, Mercure Hotel Pasifik Fitness'in ihtiyaçlara uygun kaliteli spor aletlerinin bulunduğu spor ve fitness merkezinde günlük egzersizlerinizi gerçekleştirebilir, formda kalabilirsiniz.

İki ayrı kattan oluşan tesis,1 adet kapalı havuz ve çocuk havuzu, 1 adet kar çeşmesi, couple suit de dahil 4 adet masaj odası, 1 adet dinlenme odası, bay bayan soyunma odası, türk hamamı, fitness GYM salonu, sauna, buhar banyosu ve vitamin bar bulunmaktadır.

Mercure Hotel Pasifik Fitness'i ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir spor merkezi üyeliğinden daha uygun fiyata kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!