BU MERKEZ ŞUANDA ÜYELERİMİZİN KULLANIMINA AÇIK DEĞİLDİR.

En yakın zamanda devreye girecektir.

Eğitmenler

 1. Halil Kılıç

 2. Halil bir triatlet. Bir Ironman. Urban Riders derslerinde ise bu kimliğinin yanına koyduğu güçlü playlist’ler ile derste kendinden geçmeni sağlıyor. Farkında olmadan pedalların ve vücut hareketlerin diğer rider’larla senkronize olduysa şaşırma. Biz buna Halilmania diyoruz! Halil çok uzun yıllardır Indoor Cycyling dersleri veriyor fakat playlist’leri her geçen gün evrim geçiriyor. Bir keresinde “O müziklerde bacakların pedalı yakaladığı zaman, rezistansın ne kadar ağır olursa olsun, sonsuza kadar pedal çevirebilirmişsin gibi gelir.” dedi. Ne dersin? Denemeye var mısın?
 3. Bilge Köseoğlu

 4. Yaptığımız şey antrenmandan çok daha öte bir şey. Bilge derslerinde kendi sınırlarını yok sayıp gerçek “sen”le tanışmanı istiyor. Girdiğin her dersle biraz daha yukarıya çıkacağına inanıyor. “İstediğim tek şey bu aslında, kendini serbest bırak ve benimle dans et. Ne kadar zorlarsam zorlayayım asla pes etme. Çünkü bu sadece senin için” diyor ve seni URBN deneyiminin bir parçası olmaya davet ediyor.
 5. Alihan Aker

 6. Belirli bir BPM’deki şarkılar insanın kalp ritimlerini etkiler ve dans etme hissi verir. Şarkının ritimlerini göğüs kafesinizde hissedersin. Vücudun şarkıya göre hareket etmek ister. Alihan’ın dersi de o hissin antrenman bulmuş hali. Alihan ”Benim dersim bir gece kulübünde gecenin o en güzel 40 dakikası” diyecek kadar da iddialı. O zaman Alihan’ın mükemmel BPM’e sahip şarkılarında dans etme hissisinizi dizginlemeyin. Kalp ritminizi ona bırakın. Dersten çıktıktan sonra yorulmuş bir vücuda ama daha güçlü bir kalbe ve motivasyona sahip olacaksınız. Daha güçlü bir kalp ile daha çok seveceksiniz. Eksilmeyen motivasyonunuz ile de kendinizi zorlamaya devam edeceksiniz
 7. Sena Zeyrek

 8. Özgür olmak istiyor musun? Hayallerinin gerçekleştiğini görmek? Her gün biraz daha mutlu olmak peki?
 9. Gülümsemenin altında yatan o büyük özgüveni görebilmek istiyor musun? O zaman tüm günü unut! Sena ile ayaklarının altındaki pedallara ve ruhunu dahi ele geçirecek olan ritme odaklan. Enerjinin yükseldiği her an, hızlandığın her dakika, çevirdiğin her pedal sana gerçek mesafeleri kat ettirecek emin ol! Çünkü seninle beraber pedal çevirmek, hedeflerine ulaşırken senin yanında olmak, sana arkadaşlık etmek ve yol göstermek Sena’nın mutluluğu olacak. Sena’nın motivasyon cümlesi ne mi? “Eğleneceğiz, özgür olacağız, mutlu olacağız ve başaracağız!”
 10. Ahmet Berkman

 11. Ahmet, Cycling’in sadece bir antreman ile sınırlı kalmadığına inanıyor. ”Benim derslerimde kendi limitlerinizi hem performans hem de duygusal anlamda keşfedeceksiniz.” diyen Ahmet, kendi hazırladığı playlistleri ile ”Rider” lara harika bir deneyim yaşatıyor. Ahmet ders konusunda da iddialı. Urban Riders’da yapacağın antreman sonrası günün ve hayatınının geri kalanına çok daha iyi devam edeceğinize inanıyor. Çünkü URBN’da tüm vucudunu çalıştıracağın bambaşka bir deneyim Ahmet’in derslerinde seni bekliyor!
 12. Mehmet Ali Yıldırım

 13. Güçlü bir eğitmen, güçlü bir ses ve güçlü bir antrenman arayanlardan mısın? O zaman Mehmet Ali – kısaca Mali – hafta içi derslerinde seni bekliyor. Mali, mükemmel bir koç! Indoor Cycling dışında hafta içerisinde düzenli olarak koşar. URBN’da da bu enerjisini güncel şarkılarının verdiği enerjiyle birleştirerek sana yansıtaracak ve 40 dakikalık derslerde dans etmeni ve en az 600 kalori yakmanı sağlayacak. O saçlarını sallayınca durma! Sen de salla. Unutma burası bir dans pisti. Gözlerini Mali’den ayırma, onu takip et gününün en güzel saatlerini geçirdiğin bir deneyim yaşa.