Urban Riders - Ataşehir

Urban Riders - Ataşehir'i ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir üyelikle kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!

Hakkında

Üyelik:
Premium

Adres:
Palladium AVM Ataşehir / İstanbul

Telefon:
05303458726

E-Posta:
info@urbanriders.com

DİKKAT! 05303448726 nolu telefondan randevu alınması gerekmektedir.  Rezervasyonlar sadece aynı gün veya ertesi gün için yapılabilmektedir. 

Her bir derse ait 35 kişilik kontenjan bulunmakta olup derslere rezervasyonlar için Sports & Merits üyelerine 3 kişilik kontenjan tanınmıştır. Aynı günün dersine rezervasyon yaptırılmak istenmesi durumunda Sports & Merits üyeleri kontenjan sınırına takılmaksızın boş olan derslere rezervasyon yaptırabileceklerdir. 

Randevuların iptali için ise en geç 6 saat öncesinden haber verilmesi gerekmektedir. 

Telefonla alınan randevulara gidilmediği takdirde üyelik sürenizden 2 gün düşürülecektir. Aynı ay içerisinde alınan randevuya 2. kez gidilmediğinde üyelik süresinden 1 hafta düşürülecektir. Üyelerimizin bu durumu göz önüne alarak planlamalarını yapmaları önerilmektedir.  

Not: İlk defa spinning dersine katılacak üyeler ders başlamadan eğitmene ilk defa derse katıldıklarına dair bilgi vermekle yükümlüdür.

INDOOR CYCLİNG İLE KENDİNİZE MEYDAN OKUYUN!

Kendinizi en iyi siz tanırsınız. Sınırlarınızı en iyi siz bilirsiniz. Bu sınırları aşmak, kendine meydan okumak yine sizin elinizde. Urban Riders ile kalori yakmayı ve kendine meydan okumayı ortak paydada buluşturabilirsiniz. Hızlıca forma girerken eğlenmek, günün stresini atmak artık senin elinde!

URBN ile sporu bir hayat tarzına çevir

Urban Riders ile spor anlayışınızı tamamiyle değiştirin. URBN sayesinde hayatın getirdiği tüm zorluklar, stres ve yorgunluğu, eğlenceli atmosferi, terapi kıvamında dersleri ve hayatınızın her alanında fayda görebileceğiniz kaliteli eğitmenleri ile atacaksınız. Urban ailesine dahil olmak bir ayrıcalık olduğu gibi, hayat tarzınızı ve kalitesinin de arttırır.

Urban Riders - Ataşehir'i ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir spor merkezi üyeliğinden daha uygun fiyata kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!


Sports & Merits - Hopi Kampanyası