Yorumlar

 1. Ezgi Dagli

  Salon çok ferah ve kalabalık olmaması insanı daha da motive ediyor. Grup dersleri bence çok keyifli ve verimli geçiyor. Tek sıkıntım yoğun saatlerde soyunma odasında kilitlenebilir durumunda bir dolap bulamamak oluyor sadece. Dolapların pillerini değiştirmekte fayda var.

 2. F**** B*****

  Haftasonu olması sebebiyle oldukça ferah bir ortamda rahat rahat spor yaptım. Bazı koşu bantlarının dokunmatik ekranlarında ariza olması hafta içinde sorun yaratabilir.

 3. Ayşem Bayraktar

  Personel çok güleryüzlü ilgili ve yardım sever salondan ziyade burası bir spor akademisi her yaştan üye var alan çok büyük bekleme salonu çok şık tek sorun grup derslerıne giremiyor olmamız onunda çözülmesini temenni ederim....

 4. Burak Sormageç

  Olcum yapamayacaklarini soylediler, olcum yaptiramadik ekipce o hizmetten faydalanamiyormusuz. Sadece salon kullanimiymis. Bence hos bir yaklasim degil

 5. Muhammed Ali Yüce

  Birazcık kalabalık, yukarı kattaki dambıllar yetersiz gibi, duşakabinlerde kilit olmaması büyük eksi. Genel olarak başarılı

 6. F**** B*****

  Salon ferah, çalışma aletler sağlam, çalışacak genis alani bulmak kolay. Alet başında sıra beklediğimi hatırlamıyorum bile. Soyunma odalarının havalandirmasi ve duşlardaki su sıcaklığı dengesizliği duzelirse kusursuz bir salon olurdu.

 7. Erdem Akyol

  Salon çok güzel ama voleybol ve basketbol için günleri eskiden olduğu gibi ayırsalar daha güzel olacak. Ayrıca çok sıcak ve çok soğuk havalarda biraz ısınma ve serinleme sorunu yaşıyor ama bu boyutta bir salon için normal. Ayrıca ücretli bile olsa havlu hizmeti vermeleri gerektiğini düşünüyorum.

 8. E*** C*******

  Ultra lüx degil fakat bir spor salonuna görede gayet iyi şartlara sahip. Biraz içerdeki havası basık. Diger herşey cihazlar duş soyunma odası vb. başarılı.

 9. Murat Eyüboğlu

  Tesisin konsept güzel saha tribünler vs ama özellikle kondisyon aletleri eski ve kırık - dökük. Soyunma odaları eski ve pis görünüyor.

 10. İzel Bozkurt

  Salonun ferah olması, herhangi bir alet için diğer salonlara oranla en yoğun günde bile çok çok daha az bekliyor olmam ve çalışanların yardım severliği benim için belirgin artılar. Bunların yanında grup dersleri de gayet güzel.

 11. BAHADIR ÖNEY

  Spor eğitmenleri çok ilgisiz. Kendi havalarındalar ve müşteri ile ilgilendiklerini düşünmüyorum.

Yorum Yazın

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye Girişi Yap

~150 Spor Merkezini Tek Üyelik ile Kullan!

GD Academia d'Esports'u ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini tek üyelikle kullanmak için hemen üye ol!

ÜYE OL