North Sports Club

North Sports Club'u ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir üyelikle kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!

Hakkında

Üyelik:
Premium

Adres:
Kavacık Mahallesi, Fatih Sultan Mehmet Cad. No:38, 34810 Beykoz Kavacık / İstanbul

Telefon:
0216 322 90 60

Kavacık bölgesinde Fatih Sultan Mehmet caddesinde yer alan North Sports Club ile doğru antrenman ve doğru yönlendirme sayesinde istediklerinize ulaşacaksınız!

Cadde üstünde merkezi bir konumda oluşu spora başlamak isteyenlerin en öncelikli tercihi halinde. North Sports öncelikle bu isteğinize karşılık veriyor. Fitness salonlarından farkı birebir ilgi ile elektrikli aletler yerine kendi vücut gücünüzü kullanarak sporunuzu yapacaksınız. Ayrıca salonun butik yapıda oluşu samimi bir ortam yaratmakta. Tecrübeli eğitmenleriyle doğru nabızda doğru antrenman metodlarıyla çalışacaksınız. Yağ yakımı için ideal nabız aralığında planlanmış antrenmanlar yapmaya hazır olun! Salon içerisinde fonksiyonel antrenman, circuit, ağırlık antrenmanları, personal training, yüksek ve düşük şiddetli egzersizlerin farklı içerik, teknikler ile uygulandığı grup egzersizleri de sunulmaktadır.

Fonksiyonel fitness grup dersleri yer almaktadır. Fotoğraflar kısmından ders programına bakılabilir.

North Sports Club'u ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir spor merkezi üyeliğinden daha uygun fiyata kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!