Sportif Yaşam Kulübü - Çukurambar

Sportif Yaşam Kulübü - Çukurambar'ı ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir üyelikle kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!

Hakkında

Üyelik:
Premium

Adres:
Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No: 43 / 1 Çukurambar Çankaya / Ankara

Telefon:
0312 285 48 78

Websitesi:
http://www.sportifyasam.com.tr

Sportif Yaşam Kulübü yaptığı birbirinden değerli yatırımlarla Ankaralıları yepyeni bir spor ve eğlence kültürüyle tanıştırıyor…

2007 yılından beri her projesinde, ince detayları teknoloji, tasarım ve işlevsellik ile buluşturarak, spor endüstrisinin nabzını tutan Sportif Yaşam Kulübü, spor ve eğlenceyi birleştirdiği spor merkezlerinde, bilimsellik ve ileri teknoloji üzerine kurgulanmış ortamında, dünya standartlarının en yeni uygulamalarını Ankaralı sporseverlerle buluşturuyor. Ankara Sportif, Ankara'da gerçekleştirdiği ilkler, yarattığı konseptler ve sürekli gelişen, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile Başkent'te spor sektörünün öncüsü konumundadır. Ankara Sportif ilk markası olan Sportif Yaşam Kulübü'nü, 2007 yılında Ankara’nın en yeni yerleşim bölgesi olan Çukurambar'da faaliyete geçirmiştir.

Sportif Yaşam Kulübü; aynı zamanda Ankara'da TS-EN-ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Standardı Belgesi alan ilk spor merkezi özelliğini taşımaktadır.

Sportif Yaşam Kulübü - Çukurambar'ı ve ağımızdaki diğer tüm spor merkezlerini, tek bir spor merkezi üyeliğinden daha uygun fiyata kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!