Sports & Merits Nasıl Çalışır?

Sports & Merits üyeliğiniz ile herhangi bir spor merkezine bağlı kalmaksızın, ağımızdaki istediğiniz merkezi, istediğiniz zaman, istediğiniz aktivite için kullanabilirsiniz!


Kayıt Olun

1. KAYIT

Sitemize üye olmak için, şirketinizin sistemimizde kayıtlı olması gerekmektedir. Şirketiniz kayıtlı ise şirket uzantılı e-posta adresinizle sitemize kayıt olun. Şirketiniz kayıtlı değilse, bizi şirketinizin insan kaynakları ile temasa geçirin.

Kayıt Olun

Üyelik Satın Alın

2. ÜYELİK

Üyeliğinizi aktifleştirdikten sonra cazip fiyatlarla aylık, 6 aylık veya yıllık üyelik seçeneklerinden dilediğinizi kredi kartınızla satın alın. İşlem tamamlandığı anda spor merkezlerini kullanmaya başlayabileceksiniz.

Üyelik Alın

Spor Yapmaya Başlayın

3. KULLANIM

Üye girişi yapın ve 'Spor Merkezleri' bölümündeki geniş ağımızdan bir spor salonu, yoga stüdyosu ya da dans salonu seçin. Seçtiğiniz merkezde yer bildirimi yapın ve istediğiniz sporu yapmaya başlayın!

Kullanmaya Başlayın

Tek bir üyelik ile şimdilik İstanbul, Ankara, İzmir ve Sakarya'da 100'e yakın spor merkezinde;
çok yakında tüm Türkiye'de spor kulüplerinde geçerli bir üyelik sahibi olmak istemez misiniz?

Üye Görüşleri

 • Barış Ağır
  Enerji Koordinatörü

  Sports & Merits’in yenilikçi ve kapsamlı çözümleri ile sonunda sporu tekrar hayatıma dahil edebildim.

  İşim sebebiyle her hafta İzmir-İstanbul arasında gidip geliyorum. Her iki şehirde de spor merkezini kullanabiliyorum. Farklı spor merkezlerini deneyerek kendime en uygun olanlarına gitme seçeneğimin olması güzel; ben genellikle ağırlık çalışmanın yanı sıra grup derslerini özellikle spinning derslerine katılıyorum ve spor sonrası saunayı seviyorum. Yüzmek istediğimde de en iyi havuzu olan spor tesisini seçebiliyorum. Spor yapmak isteyen, yoğun çalışan ve sık seyahat eden benim gibi insanlar için güzel bir çözüm.

  Farklı şehirlerde hem evime hem işime yakın kaliteli spor tesislerini kullanma imkanı verdiği için Sports and Merits’e teşekkür ediyorum ve bu yenilikçi yaklaşımlarından dolayı kendilerini tebrik ediyorum.

Üye Görüşleri

 • Çetin Erdölek
  Proje Yöneticisi

  Sports & Merits üyeliğimle şuana kadar kullandığım tüm salonlarda otopark dahil salonların standart üyelerine sundukları hizmetlerden hiçbir sorunla karşılaşmadan faydalanıyorum. Salon çalışanlarının tutumları gayet olumlu ve Spor & Merits sayesinde tek bir salona bağlı kalmadan evime ve iş yerime yakın olan farklı salonlarda spor yapabiliyorum.

  Teşekkürler Sports & Merits!

Üye Görüşleri

 • Nilay Birdal

  Sports & Merits ile üyeliğim başladığımdan beri zamanı daha verimli kullanmaya ve kendime zaman ayırmaya başladım. Anlaşma yapılan tesisler cok temiz ve düzenli, istediğim yerde ve zamanda farklı gruplarla çalışma imkanımız oldu.

  Ayrıca şirket olarak beraber spor yaparak aramızda bir sinerji oluştu.

  İstanbul’un koşullarında her türlü imkanın sunulduğu mükemmel bir fırsat. Bir çok firma bu kapsama alınmalı, tanıtılmalı!

Siz de ağımızdaki tüm spor merkezlerini, tek bir spor merkezi üyeliğinden daha uygun fiyata kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!