Yeni Spor Merkezleri - 52. Hafta

Sports & Merits üyeliğiniz ile kullanabileceğiniz aktivite merkezi sayısı; bu hafta Kadıköy'de ağımıza eklenen 2 spor merkezi ile daha da arttı. Yeni aktivite merkezleri ve yapabileceğiniz aktiviteler yazımızda...

Fitness Form Club - Bağdat Caddesi

fitness-form-club-kadikoy

Fitness Form Club bir spor merkezi olmasının yanında üye memnuniyetini her zaman en üst noktada tutmak isteyen, mimarisi titizlikle tasarlanmış bir yaşam kültürüdür. Amacımız, üyelerimizin doğru beslenme ve antreman programıyla  birinci sınıf ekipmanlardan yararlanarak daha sağlıklı hayatına devam etmesi ve bununla beraber sosyalleşerek daha mutlu olabilmesidir.

Spor Merkezini İncele

Fitness Form Club - Erenköy

fitness-form-club-erenkoy

İstanbul’un en nezih semtlerinden biri olan Erenköy’ün, tam minibüs yolu ile kesiştiği, en merkezi yerinde bulunan Fitness Form Club olarak 2001 yılından bu yana, bir çok spor aktivitesini barındırırken, konusunda uzman kadromuzla, spora, sporcuya ve sağlıklı yaşamaya gönül vermiş herkese hizmet vermeye devam ediyoruz.

Spor Merkezini İncele

Bir diğer yazımız olan "Yeni Spor Merkezi - 45. Hafta" adlı yazımızdan da daha önceki haftaftalarda ağımıza katılan tesisleri inceleyebilirsiniz.

Bol Sağlıklı Sporlu Günler!

Yorumlar

Bu içerik için henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan siz olun.

Yorum Yazın

Makale İçin Puanınız:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fitness Salonları

~150 Spor Merkezini Tek Üyelik ile Kullan!

Sports & Merits, 150'ye yakın spor ve aktivite merkezini hiçbir ek ücret ödemeden tek üyelik ile kullanmanı sağlar.

DETAYLI BİLGİ