Yeni Spor Merkezi - 44. Hafta

Sports & Merits üyeliğiniz ile kullanabileceğiniz aktivite merkezi sayısı; bu hafta Şişli'de ağımıza eklenen merkezl ile daha da arttı. Yeni aktivite merkezi ve yapabileceğiniz aktiviteler yazımızda...

Bomonti Sports Club

bomonti-sports-club

Artık işinize gitmeden önce, öğle arası veya iş çıkışı spor yapabileceğiniz; Fitness’tan kapalı havuzuna, squash’tan masaj’a dilediğiniz aktiviteyi seçerek keyifli saatler geçireceğiniz yepyeni bir mekan var. Hem de şehrin ortasında, Şişli Bomonti’de; Bomonti Park AVM’de  bulunan 2000m2 alan üzerine kurulmuş, elit bir spor merkezi Bomonti Sports Club. Kulüp hafta içi sabah 06:00-23:00 arası, hafta sonu 07:00-23:00 saatleri arası açıktır. Fitness salonu son teknoloji kardiovaskular aletler, kalp atışınızı izleyebileceğiniz bilgisayar kontrollü koşu bantları, step makineleri, eliptik ve kondisyon bisikletleri, vücut ve kas geliştirmeye yönelik makineler ve serbest ağırlık aletlerinin bulunduğu fitness salonunda uzman eğitmenler tarafından verilen bireysel programlar ile formunuzu koruyup ideal ölçülere sahip olabilirsiniz.

Bomonti Sports Club, yılların verdiği tecrübe ile fitness sektöründeki gelişmeleri yakından takip eder ve profillere göre ayrılmış olan üyelerimizin istekleri doğrultusunda uygular. Düzenli ve sürekli olarak motivasyon eğitimine tabi tutulan profesyonel ekibimizle, üye memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlıyoruz. Sporu yaşamın olmazsa olmazı haline getirmiş, spora ve sağlığına vakit ayıran veya ayırmayı hedefleyen bireylerin, aileleri ile de huzur dolu, son derece hijyenik bir sosyal ortamda formda kalabilecekleri, sağlık, spor ve bir yaşam merkezi olabilmek.

Üyeleri sağlıklı yaşam tarzına motive edecek aktivitelere yer vererek, kulüp bünyesinde düzenlenmesi planlanan sportif aktivite ve gezilerle üyelerimize, birbirlerini tanıma fırsatı sunmak ve bu sayede keyifli bir sosyal çevre oluşturmak en önemli hedefimizdir.

Spor Merkezini İncele

Bir diğer yazımız olan "Yeni Spor Merkezi - 42.Hafta" adlı yazımızda da geçen hafta ağımıza katılan tesisleri inceleyebilirsiniz.

Bol Sağlıklı Sporlu Günler!

Yorumlar

Bu içerik için henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan siz olun.

Yorum Yazın

Makale İçin Puanınız:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fitness Salonları

~150 Spor Merkezini Tek Üyelik ile Kullan!

Sports & Merits, 150'ye yakın spor ve aktivite merkezini hiçbir ek ücret ödemeden tek üyelik ile kullanmanı sağlar.

DETAYLI BİLGİ