Yeni Spor Merkezleri - 42. Hafta

Sports & Merits üyeliğiniz ile kullanabileceğiniz aktivite merkezi sayısı; bu hafta Ataşehir ve Kadıköy'de ağımıza eklenen merkezler ile daha da arttı. Yeni aktivite merkezleri ve yapabileceğiniz aktiviteler yazımızda...

Omsiva Yoga

omsiva-yoga

2015 yılı yılbaşı itibari ile kurulan OmSiva Yoga Okulu Ataşehir merkezde ulaşımı fazlasıyla kolay bir konumda sizlere kapılarını açmıştır.

OmSiva Yoga'nın amacımı yoganın temeli olan bütünlük ve denge değerlerimizi her zaman koruyarak ve her bir bireyin ne kadar asil ve değerli olduğunu bilerek karşılıklı saygı ve sevgi içerisinde bilgi ve tecrübemizi paylaşmak, yoga yolunuzda sizlere rehberlik etmektir.

Sunmuş olduğumuz hizmetler kalite ve güler yüzdür. Hedefimiz her bireye sadece merkezimizde geçirdiği vakit süresince değil tüm yaşantısı boyunca kendisine faydalı olacak yetiler kazandırmaktır. Sizin hayatınız ne kadar güzel ve mutlu olursa bizler de o kadar huzur buluruz. Gelişmenin ilk adımı birlik beraberlik ve yardımlaşmadır. Bu kapsamda tüm bildiklerimizi sizlerle paylaşmaya hazırız, hepbirlikte büyümektir bizim mutluluğumuz.

Merkezimizde kadın ve erkek soyunma odaları, derslerde rahatlıkla hareket edebilmenize olanak sağlayacak şekilde tasarlanmış ferah ders odaları, atıştırmalıklardan ve bitki çaylarımızdan ücretsiz faydalanabileceğiniz geniş bir mutfağımız ve Cadillac reformer aletinin bulunduğu bir pilates odası bulunmaktadır.

Tüm dekorasyon çalışmaları sizlerin ihtiyaçlarınıza göre detaylandırılmıştır. Soyunma odalarında bulunmasını isteyebileceğiniz birçok material hizmetinize sunulmuştur.

Tüm bunların yanında merkezimize geldiğinizde okulumuz tarafından hazırlanmış olan Yoga Bilgilendirme Kitapçıklarımızdan ve minik hediyelerimizden almayı unutmayın.

Spor Merkezini İncele

Mert Atlas Fitness Salonu

mert-atlas-fitness-salonu

Fitness, pilates, zumba, step aerobik, uzak doğu sporları, vücut yağ kitle indeks ölçümü yapılır. 300 metrekare alanımız olup bayan hocalarımız mevcuttur. Fitness trainer, personel trainer, fitness life coach, crossfit, fitboxing, bodybuilding, crossfit, cardio, pilates, boks, bilgili, tecrübeli, iş disiplinini edinmiş, yüksek lisans sahibi, güler yüzlü eğitmenlerimizle hizmet vermekteyiz.Antrenman ve beslenme programlarıyla tasarladığımız personal training ve fitness salonu içerisinde çok daha profesyonelce, ciddi ve bir o kadar da eğlenceli antrenman yapabilirsiniz. antremanlarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Sağlıklı ve sıkı bir vücut için bedeninize sınır koymayın.

Spor Merkezini İncele

Bir diğer yazımız olan "Yeni Spor Merkezi - 41.Hafta" adlı yazımızda da geçen hafta ağımıza katılan tesisleri inceleyebilirsiniz.

Bol Sağlıklı Sporlu Günler!

Yorumlar

Bu içerik için henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan siz olun.

Yorum Yazın

Makale İçin Puanınız:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fitness Salonları

Yoga Stüdyoları

~150 Spor Merkezini Tek Üyelik ile Kullan!

Sports & Merits, 150'ye yakın spor ve aktivite merkezini hiçbir ek ücret ödemeden tek üyelik ile kullanmanı sağlar.

DETAYLI BİLGİ