Yeni Spor Merkezleri - 41. Hafta

Sports & Merits üyeliğiniz ile kullanabileceğiniz aktivite merkezi sayısı; bu hafta Maltepe ve Ataşehir ve Üsküdar'da ağımıza eklenen merkezler ile daha da arttı. Yeni aktivite merkezleri ve yapabileceğiniz aktiviteler yazımızda...

Xoom Training Club Spor Salonu - Maltepe

xoom-training-club

İstanbul Maltepe'de Ocak 2019 da açılan Xoom Training Club Spor Salonu 3000m2 lik alanı ile birçok aktiviteyi bünyesinde barındırmaktadır. Özel konsepti ve benzersiz tasarımı ile XOOM Training Club sizleri çok özel bir dünyaya davet ediyor! Değişime hazır olun!

Kardiyo alanları, özel tasarım stüdyoları, kapalı havuz, SPA, sauna, buhar odaları, fonksiyonel çalışma alanları, kickboxing ringi, basketbol sahası ve kapalı havuzdan oluşan 3.000 metrekarelik alanla birlikte üyelerimizin kendilerini ayrıcalıklı hissedeceği tüm dinamikleri barındırmaktadırlar.

Spor Merkezini İncele

Yogangela Yoga Stüdyo

yogangela-yoga-salonu

Uluslararası Yoga Alliance sertifikalı ekibiyle Yogangela yoga stüdyosu çeşitli yoga ekolleri, pilates dersleri, Reiki enerji çalışmaları, Melek terapisi alabileceğiniz butik bir yoga merkezidir.

Haftanın her günü bütün yaş gruplarına ve farklı beklentilere uygun yoga ve pilates derslerine katılabileceğiniz gibi, alanında uzman bizlerin hazırladığı enerji çalışmalarına, atölye çalışmalarına da katılarak farklı alanlarla tanışıp yoga pratiğinizi güçlendirebilirsiniz. Yogangela eğitmenleri ders verdikleri alanda uzman ve herkesin bedenine uygun, beden farkındalığınızın arttığı, bedeninizin gücünü  hissedeceğiniz dersler vermekte.Yoganın ve meditasyonun bedenlerinde ve yaşamlarında yarattığı değişimlerle yola çıkmış bir takımız ve sizin de hayatınızda beden farkındalığının açacağı yolları destekliyoruz. 

​Enerjisi yüksek, güzel geçecek bir günden sadece bir yoga dersi kadar uzaktasınız!

Spor Merkezini İncele

Major Sanat Merkezi

major-sanat-merkezi

Major Sanat Merkezi, ilkeli eğitim anlayışı ve uzman eğitmen kadrosuyla 4 yaştan itibaren çocuklar, gençler ve sanatı seven her bireye hizmet sunmaktadır.

Sanatın her dalında, sanatın yaşamdaki yerini ve önemini anlatıp, var olan yeteneklerini keşfedip yaratıcı yanlarını ortaya çıkarmaktır.

Spor Merkezini İncele

Bir diğer yazımız olan "Yeni Spor Merkezi - 40.Hafta" adlı yazımızda da geçen hafta ağımıza katılan tesisleri inceleyebilirsiniz.

Bol Sağlıklı Sporlu Günler!

Yorumlar

Bu içerik için henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan siz olun.

Yorum Yazın

Makale İçin Puanınız:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fitness Salonları

Yoga Stüdyoları

~150 Spor Merkezini Tek Üyelik ile Kullan!

Sports & Merits, 150'ye yakın spor ve aktivite merkezini hiçbir ek ücret ödemeden tek üyelik ile kullanmanı sağlar.

DETAYLI BİLGİ