Yeni Spor Merkezleri - 40. Hafta

Sports & Merits üyeliğiniz ile kullanabileceğiniz aktivite merkezi sayısı; bu hafta Beykoz ve Kağıthane ve AnkaraÇankaya'da ağımıza eklenen merkezler ile daha da arttı. Yeni aktivite merkezleri ve yapabileceğiniz aktiviteler yazımızda...

Private Gym House

private-gym-house

Antrenman programlarımız her yaştaki bireyin antrenman yapabilmesine müsaade eder ve yaşınız ne olursa olsun, sistemimiz içerisinde size özel hazırlanmış programlardan yararlanabilirsiniz.

Çocuk - Genç - Orta ve İleri yaşta olmak sadece bir süreçtir. Önemli olan bu süreci, size özel hazırlanan antrenman ile alanında deneyimli olan bir eğitmen eşliğinde en etkili şekilde kullanmaktır.

Çok kalabalık bir ortamda, motivasyondan uzak ve yılda 3 veya 5 sefer belki de hiç gidemeyeceğiniz spor ortamları için üyelik yaptırıp enerjinizi, paranızı ama en önemlisi zamanınızı boşa harcamayın. Size kargaşadan uzak, rahat ve butik bir spor ortamında, kişiliğinizi, vücudunuzu, amacınızı bilen ve sizi sürekli motive eden tek bir eğitmenle, 1000 M2 outdoor parkuru ve 350 M2 kapalı kullanım alanına sahip ferah ve doğayla iç içe olan bir ortamda antrenman yapma imkanı sunuyoruz.

Spor Merkezini İncele

İstanbul Sıcak Yoga

istanbul-sicak-yoga

Sıcak Yoga (Hot Yoga), sıcaklığı ve nemi özel olarak ayarlanmış stüdyoda yapılan bir yoga stilidir. 1970’lerden 2010’lara kadar ilk ve büyük çaplı olarak Bikram Yoga “sıcak yoga” (hot yoga) olarak bilinmekteydi. Geleneksel olarak Bikram Choudry’nin geliştirdiği stille ilişkilendirilmesine rağmen 2010 yılından itibaren farklı stillerdeki yogalar da sıcağın etkisini kullanmaya başlamış ve “sıcak yoga” (hot yoga) altında farklı stillerde dersler verilmeye başlanmıştır.

Sıcak Yoga (Hot Yoga) , dayanıklılığı arttırıcı, güçlü ve toksinlerden arındırıcı bir deneyim oluşturmak için ısı ve nemi doğru kombinasyonla kullanan bilişsel açıdan oldukça yoğun bir stildir. Uygulayanlar, belirlenmiş bir dizi poz sayesinde bireysel sınırlarını kavrar, derin odaklanmayı geliştirir ve mat üzerinde kendileriyle buluşurlar. Fiziksel olarak, ısıtılmış ortam arınmayı, dolaşımı ve hareketliliği destekler.

Spor Merkezini İncele

Urban Riders Ankara

urban-riders-ankara

Kendinizi en iyi siz tanırsınız. Sınırlarınızı en iyi siz bilirsiniz. Bu sınırları aşmak, kendine meydan okumak yine sizin elinizde. Urban Riders ile kalori yakmayı ve kendine meydan okumayı ortak paydada buluşturabilirsiniz. Hızlıca forma girerken eğlenmek, günün stresini atmak artık senin elinde!

Urban Riders ile spor anlayışınızı tamamiyle değiştirin. URBN sayesinde hayatın getirdiği tüm zorluklar, stres ve yorgunluğu, eğlenceli atmosferi, terapi kıvamında dersleri ve hayatınızın her alanında fayda görebileceğiniz kaliteli eğitmenleri ile atacaksınız. Urban ailesine dahil olmak bir ayrıcalık olduğu gibi, hayat tarzınızı ve kalitesinin de arttırır.

Yorumlar

Bu içerik için henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan siz olun.

Yorum Yazın

Makale İçin Puanınız:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Spinning Salonları

~150 Spor Merkezini Tek Üyelik ile Kullan!

Sports & Merits, 150'ye yakın spor ve aktivite merkezini hiçbir ek ücret ödemeden tek üyelik ile kullanmanı sağlar.

DETAYLI BİLGİ