Mucizevi Yoğurt Kürü ile Hızlı Zayıflama

Yoğurdun kişiye kazandırdığı tokluk hissi sayesinde sürekli yemek yeme alışkanlığınızdan kurtulma imkanınız küçük bir ihtimalde olsa bulunuyor. Bu sayede yoğurt kürü ile kilo verme yolunda emin adımlar atmaya başlayabiliyorsunuz.

Mucizevi Yoğurt Kürü ile Kilo Verme

Yoğurt kürü ile birlikte özellikle bölgesel yağlanma konusunda sıkıntı çeken kişilerin bu dertten kurtulması uzmanlar tarafından söyleniyor.  Zayıflama konusunda uzmanların önerilerini dinleyen bazı kişiler sonuca ulaşsa da bazıları tamamen hüsrana uğramış bir şekilde demoralize olabiliyor. Kilo verme konusu birçok insan tarafından sorun olarak görülse de bazı durumlarda neredeyse imkansız denilebilecek duruma gelebiliyor. Yaptığımız araştırmalar ile birlikte hızlı kilo vermek adına bazı çözümlere ulaştık. Bu çözümler tamamen uzmanların önerisi niteliğinde olduğu için göz ardı edilmemesi gerekebilir. Bel ve basen bölgelerinde toplanmakta olan yağlar zayıflamak isteyen kişilerin en çok şikayetçi olduğu durumdur.

Gündelik hayatında masa başı işte çalışan ve sık sık spor yapamayan kişilerin yanı sıra dengesiz ve tamamen sağlıksız beslenmeleri sonucunda bölgesel yağlanmalar artık kendini göstererek insan vücudunun çirkinleşmesine yol açmaktadır. Bu sebeple bu görüntüden kurtulmak isteyen bireyler kendilerini etkili diyet listeleri arayışına girmiş bir vaziyette buluyorlar. Yoğurt kürünün doyurucu ve vitamin bakımından zengin olmasının yanı sıra kilo problemlerinin çözümlerinde kullanılması nasıl güzel bir besin olduğunu ortaya koymaktadır. Yoğurdun kişiye kazandırdığı tokluk hissi sayesinde sürekli yemek yeme alışkanlığınızdan kurtulma imkanınız küçük bir ihtimalde olsa bulunuyor.  Bu sayede yoğurt kürü ile kilo verme yolunda emin adımlar atmaya başlayabiliyorsunuz. Özellikle bireylere kazandırdığı tokluk hissiyatı sayesinde tatlı yiyecekleri yeme ihtiyacının tamamen azalması bu besinin en önemli özellikleri arasındadır. Tatlılar... Diyet süreçlerinin adeta baş belası... Çoğu kişinin tatlıdan vazgeçemeyeceğini düşünürsek yoğurt kürü bir ihtimalde olsa denenebilir mi dersiniz.

Yoğurt Kürü İle Nasıl Kilo Verilir?

Yoğurt, uzun zamandır insanların baş belası olan birçok hastalığın tedavisinde kullanılmakta olan besinlerden biridir. Geçmişte bazı yaralara merhem olarak kullanılmış, şimdiki zamanlarda ise yanık sorununa en büyük çare olarak bilinmektedir. Böyle faydalı bir besin olan yoğurdun içerisinde bulunan vitaminleri ve toksinleri kaybetmemesi için ev ortamında hazırlanması önerilmektedir. Bu nedenle yoğurt tüketimlerinizi en azından sağlığınız için kesinlikle rutin hale getirmeniz gerekiyor. Bu noktada en önemli şey ise vücudunuzun süt ve süt ürünlerine alerjisi olmamasıdır. Aksi taktirde birçok sorundan kurtulmak isterken daha kötü sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz.

Zayıflamaya Yardımcı Yoğurt Kürleri

Uzmanlar tarafından önerilmekte olan yoğurt kürleri yalnız başına etkili olsa da bazı eklemeler yapılarak daha yenilebilir farklı tat durumuna getirilebiliyor. Buna rağmen kilo vermeye yardımcı besinler ile birlikte kullanıldığı zaman mucizevi sonuçlar ortaya çıkardığı söyleniyor. Kilo verme konusunda en etkili yiyecekler olan limon, dereotu ve maydanoz ile birlikte tüketildiği zaman bölgesel yağlanma gibi sorunlara kolay bir şekilde çözüm bulabilme şansınız ortaya çıkıyor.

Yoğurt, Maydanoz, Limon ve Dereotu ile Zayıflamak

Aşağıda liste halinde verdiğimiz malzemeleri kullanarak bölgesel yağlanmada etkili yoğurt kürü hazırlanabilir.

 • 1 adet limon,
 • 3 adet maydonoz
 • 1 kase yoğurt
 • 3 adet dereotu

Maydanoz ve dereotunu kesme tahtası üzerinde ince ince doğrayarak yoğurt dolu kasenin içine boşaltın. Bu işlemin ardından suyunu çıkardığınız limonu kasenin içerisine dökerek karıştırma işlemine başlayın. Haftalık 2 kere olmak üzere uyku saatinden 3 – 4 saat öncesinde tüketilmesi önerilmekte ancak siz siz olun uzmanlara danışmadan hareket etmeyin.

Limon suyu, Yoğurt ve Maden Suyu ile Zayıflamak

Yoğurt ile zayıflama yöntemleri arasında bir sonraki formül ise yoğurdun maden suyu ve limon ile karıştırılarak uygulanmasıdır.

 • Maden suyu,
 • 1 kase yoğurt,
 • Limon suyu

Bir kase kadar yoğurdun içerisinde limon suyunu boşaltın. Sonrasında bu iki malzemeyi birbiri ile iyice karışacak şekilde çırpmaya başlayın. Ardından çırpma işlemi bitince maden suyunu karışımın içine ilave edin. Bu karışımın ise sabah kahvaltısından önce veya uykudan yarım saat önce kulanılması önerimekte.

Hızlı Zayıflamada Etkili Yoğurt Kürü Tarifi

Hızlı zayıflamada etkili yoğurt kürü hazırlaması yapmak için aşağıda belirttiğimiz malzemeleri kullanmanız önerilmekte. Yoğurt ne kadar faydalı bir besin olsa da yalnız başına etkisinin az olacağı, bu sebeple aşağıda verilen tarife göre doğru bir şekilde hazırlanması önerilmektedir.

 • Bir kase yoğurt
 • Yarım çay kaşığı zerdeçal
 • Bir adet limon

3 malzemeyi bir kasenin içine boşaltarak birbiri ile iyi bir şekilde karışana dek çırpmaya devam edin. Eğer tadını seviyorsanız karışımın içerisine zencefil veya pul biber eklemesi yapabilirsiniz. Aşağıda belirtilen maddelere uyulduğu sürece ilk 15 gün içerisinde etkilerinin görülebileceği söyleniyor.

 • Yoğurt kürünü sık sık tüketmemeye özen gösterin.
 • Süt ve süt ürünlerine alerjiniz var ise bu kürü kesinlikle uygulamayın.
 • Kürü tükettikten sonra herhangi bir yiyeceği yemeyin.
 • Düzenli tüketmeye özen gösterin.

Tekrar hatırlatmakta yarar görüyoruz: SİZ SİZ OLUN KONUNUN UZMANINA DANIŞMADAN KULAKTA DOLMA BİLGİLERLE HAREKET ETMEYİN!

Bol Sporlu ve Sağlıklı Günler!

Yorumlar

Bu içerik için henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan siz olun.

Yorum Yazın

Makale İçin Puanınız:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

~150 Spor Merkezini Tek Üyelik ile Kullan!

Sports & Merits, 150'ye yakın spor ve aktivite merkezini hiçbir ek ücret ödemeden tek üyelik ile kullanmanı sağlar.

DETAYLI BİLGİ