Sports & Merits

Yeni Spor Merkezleri - 39. Hafta

Sports & Merits üyeliğiniz ile kullanabileceğiniz aktivite merkezi sayısı; bu hafta Kadıköy ve Sancaktepe'de ağımıza eklenen merkezler ile daha da arttı. Yeni aktivite merkezleri ve yapabileceğiniz aktiviteler yazımızda...
29 Eylül 2019,   0 Yorum
Yeni Spor Merkezleri - 39. Hafta

Stoneiron Gym

stoneiron-gym

Kadıköy'de yer alan Stoneiron Gym'de yaklaşık 20 yıldır sporla iç içe olan ve farklı salonlarda hocalık yapan Erinç Taşdemir, Stoneiron Gym ile fonksiyonel antreman teknikleri ve uygulamalarıyla sizlere kısa sürede en iyi sonucu almanız için destek oluyor. 

Yetkinlikleri;

NPTI Certificates:
> NPTI Level-1 Functional Training
> NPTI Level-2 Biomechanics
> NPTI Level-2 Basic Nutrition.

Pilates Reformer-1 Certificate

Spor Merkezini İncele

Rings Sports Club

ring-sports-club

5000 m² kapalı ve 30. 000 m² açık alana sahip, Anadolu Yakasının tek kat üzerinde en büyük spor merkezi Rings Sports Club, tüm spor branşları ve son teknoloji ekipmanlarıyla eşsiz bir spor deneyimi sunmaktadır.

Rings Sports Club; farklı üyelik seçenekleri, sürekli olarak sizle ilgilenen uzman eğitmenler ve size özel egzersiz programları sayesinde zamanınızı daha verimli kullanarak, bilinçli bir şekilde istediğiniz sonuca ulaşmanıza olanak sağlamaktadır.

Spor Merkezini İncele

Bir diğer yazımız olan "Yeni Spor Merkezi - 38.Hafta" adlı yazımızda da geçen hafta ağımıza katılan tesisleri inceleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

Bu İçeriğe Oy Verin :

Yorumlar

Bu içerik için henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan siz olun.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fitness Salonları

Siz de ağımızdaki tüm spor merkezlerini, tek bir spor merkezi üyeliğinden daha uygun fiyata kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!


Yorum Yazın