Sports & Merits

Yeni Spor Merkezleri - 37. Hafta

Sports & Merits üyeliğiniz ile kullanabileceğiniz aktivite merkezi sayısı; bu hafta Kadıköy, Fatih ve Beşiktaş'ta ağımıza eklenen merkezler ile daha da arttı. Yeni aktivite merkezleri ve yapabileceğiniz aktiviteler yazımızda...
15 Eylül 2019,   0 Yorum
Yeni Spor Merkezleri - 37. Hafta

Luce Pilates - Erenköy

luce-pilates

Luce Pilates, 2012 yılı Haziran ayında Erenköy Bağdat Caddesi’nde açılmıştır. Konularında uzman eğitmenler ile çalışanlar, sağlıklarını koruyup form kazanırken, bir yandan da yaşam kalitelerini artırmaktadırlar. Mat, Allegro Reformer, Allegro Tower of Power,Trapeze Table, Ladder Barrel, Bender Ball, Combo Chair, Core Align, Gymstic, Bosu gibi destekleyici ekipmanlarla her seviyedeki üyeye özel çalışma geliştirilen Luce Pilates’teki dersler Single ve Düet olarak yapılmaktadır. Dilerseniz uygun bir zamanınızda ücretsiz derse katılabilir ve her konuda daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Luce Pilates‘teki dersler, hafta içi 07:00-21:00, Cumartesi 09:00-17:00 saatleri arasında gerçekleştirilmektedir.

Spor Merkezini İncele

Gökhan Öcal Spor Salonu

gokhan-ocal-spor-salonu

Fatih Fevzipaşa caddesinde yer alan Gökhan Öcal Spor Merkezi, fitness ve gym alanlarında faaliyet vermekte olup, ayrıca crossfit grup dersleriyle de keyifli vakit geçireceksiniz. Yaklaşık 20 yıldır hizmet veren Gökhan Öcal Spor Merkezi Fatih bölgesindeki 1000 metrekarelik alanıyla en ferah spor salonudur. Deneyimli eğitmenleriyle sizlerin en hızlı sonucu almanızı sağlayacaktır.

Spor Merkezini İncele

Luce Pilates - Nişantaşı

luce-pilates-nisantasi

2009 yılından bu yana Nişantaşı’nda hizmet veren Luce Pilates’in ilk şubesi 2012 yılı Haziran ayında Erenköy Bağdat Caddesi’nde açılmıştır. Konularında uzman eğitmenler ile çalışanlar, sağlıklarını koruyup form kazanırken, bir yandan da yaşam kalitelerini artırmaktadırlar. Erenköy'den sonra Nişantaşı'nda da Luce Pilates sizleri beklemektedir.

Spor Merkezini İncele

Bir diğer yazımız olan "Yeni Spor Merkezi - 28.Hafta" adlı yazımızda da geçen hafta ağımaz katılan tesisleri inceleyebilirsiniz.


Yorumlar

Bu yazı için henüz yorum eklenmedi.

Görüş Belirtmek İster misiniz?

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fitness Salonları

Pilates Salonları

Siz de ağımızdaki tüm spor merkezlerini, tek bir spor merkezi üyeliğinden daha uygun fiyata kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!


Bültenimize Kaydolun

Bültenimize Kaydolun

Spor, diyet ve yaşamla ilgili gönderdiğimiz blog bültenimize ücretsiz kayıt olmak için aşağıdaki formu doldurun.