Sports & Merits

Yeni Spor Merkezleri - 28.Hafta

Sports & Merits üyeliğiniz ile kullanabileceğiniz aktivite merkezi sayısı; bu hafta Kartal, Kağıthane ve Maltepe'de ağımıza eklenen merkezler ile daha da arttı. Yeni aktivite merkezleri ve yapabileceğiniz aktiviteler yazımızda...
4 Ağustos 2019,   0 Yorum
Yeni Spor Merkezleri - 28.Hafta

Mat Sports

mat-sports

Metabolik antrenman teknikleri spor kulübü uzun yıllara dayanan bir tecrübe sonucu bir vizyonla doğdu. Matsports, bilgi bankası, araştırma geliştirme merkezi, fonksiyonel antrenman teknikleri ve alanında uzman profesyonel eğitmenleri ile sektöründe fark yaratmayı planlayan bir spor kulübü markasıdır. Üyelerimizin hedeflerini saptamak, hedefe giden haritayı çizmek ve sonuca ulaşana kadar onlarla birlikte çalışmak bizim en önemli misyonumuzdur. Sporu, kendi bilimleriyle harmanlayarak üyelerimize aktarıyor, tamamen bu çerçevede kendimize özgü çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yüksek kalite standartları, sıcak aile ortamı, güler yüzlü personeli, tesisimizin temizliği ve hijyeni bizi biz yapan unsurlarıdır.

Spor Merkezini İncele

Fitnesscity - Maltepe

fitnesscity-maltepe

Kartal ve Maltepede 5000 m2 açık ve kapalı alanı, uzman kadrosu ve nezih mekanıyla yalnız fitness ve sporda değil, sağlık, beslenme, bakım, güzellik gibi farklı alanlarda üyelerine kaliteden ödün vermeden pek çok hizmeti bir arada sunmanın haklı gururunu yaşıyor. Fitnesscity Spor Salonlarımızda aradığınızdan çok daha fazlasını bulabilmeniz mümkün. Fitnesscity, katılımcı 26 ülkeden yüzlerce proje arasında en iyisi seçildi. Dünyanın en prestijli gayrimenkul ödülü Europan Property Awards’tan Sosyal Tesis Geliştirme dalında "En İyi Sosyal Tesis" ödülünü aldı.

Spor Merkezini İncele

Fitnesscity - Dragos

fitnesscity-dragos

Spor Merkezini İncele

Bir diğer yazımız olan "Yeni Spor Merkezi - 27.Hafta" adlı yazımızda da geçen hafta ağımaz katılan tesisleri inceleyebilirsiniz.

Yorum Yazın

Bu İçeriğe Oy Verin :

Yorumlar

Bu içerik için henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan siz olun.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Fitness Salonları

Siz de ağımızdaki tüm spor merkezlerini, tek bir spor merkezi üyeliğinden daha uygun fiyata kullanmak için Sports & Merits'e hemen üye olun!


Yorum Yazın